Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Yumuşak Renkler Testi En Güçlü Fiziksel Özelliğini Söylüyor!

287PAYLAŞIM

İnsanın içine ısıtan renk seçimlerine göre senin hakkında söyleyeceklerimiz var!
Yapman gereken tek şey var; Resimde hangi renk daha çok ilgini çektiyse onu işaretlemek, o kadar!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Cildin çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin en güçlü fiziksel özelliğin cildin! Hem parlak, hem sağlıklı olmasının sebebi genetik mi yoksa senin bakımın mı bilmiyoruz ama içinin güzelliği, cildine yansımış olmalı. Senin cildinle aran nasıl? Yorumlarda bizimle paylaş!

Gülümsemen çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin en güçlü fiziksel özelliğin gülümsemen! Ruhunun güzelliğini en güzel yansıttığın şey bu olmalı. Karanlık günlerde bile insanların içini ısıtabiliyorsun. İçinin pozitifliği yüzüne yansımış resmen! Senin gülümsemenle aran nasıl? Yorumlarda bizimle paylaş!

Saçların çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin en güçlü fiziksel özelliğin saçların! Müthiş bakımlı mı yoksa Allah vergisi mi bilemiyoruz ama senin en güzel taraflarından biri kesinlikle saçların. Girdiğin ortamlarda bile kendini belli eden bu özelliğin sayesinde aynaya bakmak bile daha güzel olmalı. Senin saçlarınla aran nasıl? Yorumlarda bizimle paylaş!

Gözlerin çıktı!

Verdiğin cevaplara göre senin en güçlü fiziksel özelliğin gözlerin! Gözler kalbin aynasıdır derler de inanmazdık! Senin içinin güzelliği gözlerine vurmuş resmen. Parıl parıl parlıyorlar. Mutluluğunu, aşkını, öfkeni, üzüntünü gözlerinle bu kadar iyi yansıtıyor olmak senin için büyük bir artı olmalı. Senin gözlerinle aran nasıl? Yorumlarda bizimle paylaş!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lpscallistotr

Gözlerim. Her testde bakış ve göz çıkıyor.

gokce-zeynep

aynen cildim 5 senedir sivilcelerimle uğraşıyorum teşekkürler onedio

fatmaze87622088

gözler ve kesinlikle doğru

hanzade-uzun

Saçların çıktı! aynen öyle

aligs

gözler kalbin aynasıdır 👍

Görüş Bildir