Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Tripofobi Testinde Son Soruyu Görmek İmkansız!

1.5bPAYLAŞIM

Kısaca toplu halde duran delik ya da gözenekli yapı fobisi olarak nitelendirilebilecek bu sıkıntı bakalım seni nasıl etkileyecek?

DİKKAT: Bazı görseller rahatsız edici olabilir.

1. Kolay başlayalım...

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

TESTİ BİTİRDİN ÇABUK BİRİNİ SEÇ HANGİSİNİ GÖRMEK İSTERSİN?

Olmadı...

Belki de küçümsedin aman ne olacak dedin geldin, belki de kendini sınamak için geldin. Belki de öylesine tıkladın, bilmiyoruz. Ama anladığımız kadarıyla sen tamam gibisin. Lütfen bize kızıp sinirlenmek yerine, "son soruyu görmek imkansız!" savımızın doğru olduğunu farkedip, bizi takdir et 😇

Tebrikler!

Gerçekten inanılmaz. Böyle bir testin sonunu görmüş olman inanılmaz. Bizim hazırlarken bu kadar zorlandığımız bir testte seni de zorladığımızı umuyoruz. "Amaaan bunlar ne ki?" diyorsan yorumunu bizimle paylaş. Biz de bir dahaki testimizde seni daha çok zorlamak için elimizden geleni yapalım. Şimdi birazcık şu tatlışın güzelliğine bakarak ödülünün tadını çıkar!

TEBRİKLER!

Gerçekten inanılmaz. Böyle bir testin sonunu görmüş olman inanılmaz. Bizim hazırlarken bu kadar zorlandığımız bir testte seni de zorladığımızı umuyoruz. "Amaaan bunlar ne ki?" diyorsan yorumunu bizimle paylaş. Biz de bir dahaki testimizde seni daha çok zorlamak için elimizden geleni yapalım. Şimdi birazcık şu çocuğun güzelliğine bakarak ödülünün tadını çıkar!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cengiz-dag

Tripofobi adını yeni duydum internette arastırdım bilimsel olarak bu fobim var mı nokta gibi seylere tıksıntım var dı testı bitirdim ama başımın arka tarafı kendi kendişni yedi diken diken oldum. tedavizi yok sanırım...

tc-dogukan-cetinkaya

Bitirdim ama 10 çıkınca ödüm koptu

mavi-mora

Ben veteriner teknikeriyim. Siz hiç bir hayvanın göz boşluğundaki kurtçukları pensle temizlediniz mi? Ben temizledim. Siz hiç bir hayvanın anüsünden 3 metre tenya ya da kanata kanata kancalı kurt çıkardınız mı? Ben çıkardım. Bir hayvanın kulağının içinden mayalanıp kokmuş, köpürerek taşmış iltihap vakumladınız mı? Ben vakumladım... Bu testte delikler var diye kötü mü oluyorsunuz cidden? Ne var ki bu deliklerde? Akmıyorlar, bulaşmıyorlar, kokmuyorlar, içindeki şeyler kıpırdamıyor, geri kaçmaya çalışmıyor, deliklerin hiç biri kenarından ince ince kanamıyor... Sadece minik şirin delik resimleri bunlar. Gayet hoş bence. Hatta bazıları oldukça estetik... Teşekkürler.

bahar-canbolant

Bu psikolojik bir rahatsızlık, elde olan bir şey değil. Eğer tripofpbisi olan biri değilseniz anlamamanız normal; sonuçta siz veteriner teknikerisiniz, psikolog değil. Umarım güzelim hayvanları da "Kurtçuklar çok hoş bence, nasıl onlardan rahatsız oluyorsun?" diye yargılamıyorsunuzdur. Umarım psikolojik sorunları olan bir hayvan elinize düşmez. Ayrıca yaptığınız işin ayrıntılarını merak eden olmadı. Tripofobisi olan biri olarak sizin yaptığınız işin rahatsız edici gelmediğini söyleyebilirim. Bu şekilde kendinizi övmenizin bir anlamı yok yani.

deniz_canfeda

Tripofobisi olmayanlar anlamaz. Derimi kaşımaktan kızarttım.

onur-ozkasapoglu

kardeş sen seviyon diye bizde mi sevicez ben de kurban kesiyorum sen kesebilir misin?

kedi-ve-cat

Yanık deriyi soyarken akan iltihap.. Hayvanın inlemeleri...

kubra-aydin32

Sadece #13 ve #14 de biraz midem bulandı o kadar

askanur-can

Başları güzeldi sonları korkunç

Görüş Bildir