Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Tripofobi Testinde Son Soruyu Görmek İmkansız!

-

Kısaca toplu halde duran delik ya da gözenekli yapı fobisi olarak nitelendirilebilecek bu sıkıntı bakalım seni nasıl etkileyecek?

DİKKAT: Bazı görseller rahatsız edici olabilir.

1. Kolay başlayalım...

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

TESTİ BİTİRDİN ÇABUK BİRİNİ SEÇ HANGİSİNİ GÖRMEK İSTERSİN?

Olmadı...

Belki de küçümsedin aman ne olacak dedin geldin, belki de kendini sınamak için geldin. Belki de öylesine tıkladın, bilmiyoruz. Ama anladığımız kadarıyla sen tamam gibisin. Lütfen bize kızıp sinirlenmek yerine, "son soruyu görmek imkansız!" savımızın doğru olduğunu farkedip, bizi takdir et 😇

Tebrikler!

Gerçekten inanılmaz. Böyle bir testin sonunu görmüş olman inanılmaz. Bizim hazırlarken bu kadar zorlandığımız bir testte seni de zorladığımızı umuyoruz. "Amaaan bunlar ne ki?" diyorsan yorumunu bizimle paylaş. Biz de bir dahaki testimizde seni daha çok zorlamak için elimizden geleni yapalım. Şimdi birazcık şu tatlışın güzelliğine bakarak ödülünün tadını çıkar!

TEBRİKLER!

Gerçekten inanılmaz. Böyle bir testin sonunu görmüş olman inanılmaz. Bizim hazırlarken bu kadar zorlandığımız bir testte seni de zorladığımızı umuyoruz. "Amaaan bunlar ne ki?" diyorsan yorumunu bizimle paylaş. Biz de bir dahaki testimizde seni daha çok zorlamak için elimizden geleni yapalım. Şimdi birazcık şu çocuğun güzelliğine bakarak ödülünün tadını çıkar!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tc-dogukan-cetinkaya

Bitirdim ama 10 çıkınca ödüm koptu

mavi-mora

Ben veteriner teknikeriyim. Siz hiç bir hayvanın göz boşluğundaki kurtçukları pensle temizlediniz mi? Ben temizledim. Siz hiç bir hayvanın anüsünden 3 metre tenya ya da kanata kanata kancalı kurt çıkardınız mı? Ben çıkardım. Bir hayvanın kulağının içinden mayalanıp kokmuş, köpürerek taşmış iltihap vakumladınız mı? Ben vakumladım... Bu testte delikler var diye kötü mü oluyorsunuz cidden? Ne var ki bu deliklerde? Akmıyorlar, bulaşmıyorlar, kokmuyorlar, içindeki şeyler kıpırdamıyor, geri kaçmaya çalışmıyor, deliklerin hiç biri kenarından ince ince kanamıyor... Sadece minik şirin delik resimleri bunlar. Gayet hoş bence. Hatta bazıları oldukça estetik... Teşekkürler.

kubra-aydin32

Sadece #13 ve #14 de biraz midem bulandı o kadar

askanur-can

Başları güzeldi sonları korkunç

oznur-devran-yilmaz

bende tripofobi var ayyy ölüyoom fena oldumm

Başlıklar

et
Görüş Bildir