Görüş Bildir
Haberler
Bu Kara Nokta Testi Cevaplarına Göre İyimser, Kötümser ya da Gerçekçi Olduğunu Söylüyoruz!

etiket Bu Kara Nokta Testi Cevaplarına Göre İyimser, Kötümser ya da Gerçekçi Olduğunu Söylüyoruz!

Captain Price
10.05.2019 - 17:58 Son Güncelleme: 19.09.2020 - 12:08

Çöz ve öğren!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seçer misin?

3. 👇

3. 👇

4. 👇

4. 👇

5. 👇

5. 👇
İçeriğin Devamı Aşağıda

6. 👇

6. 👇

7. 👇

7. 👇
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Sen Gerçekçisin!

Sen Gerçekçisin!

Sen gerçek bir gerçekçisin. Sen herhangi bir şeyin iyi-kötü veya pozitif-negatif olup olmadığına bakmazsın; seni ilgilendiren şey, olgular ve kanıtlardır: Gerçekler yani! Çoğu insan sana düz-adam/kadın falan dese de, biz sana pragmatik demeyi tercih ediyoruz. Çünkü sen sonuç odaklı ve faydacı bir kişisin. Yani dolambaçlı yollar pek sana göre değil; daha doğrusu vakit kaybı. Ne saçma sapan hayallerin insanısın, ne de her şeyin kötü tarafından bakıp hayatı kendine zindan eden birisin. Zeki ve hesaplısın da... Acele kararların hayatını kararttıklarından değilsin kısaca!..

Sen İyimsersin!

Sen İyimsersin!

Sen gerçek bir iyimsersin. Her zaman bardağın dolu tarafından bakarsın, pozitif düşüncenin insanısın yani. Kafana ufağı tefeği, kılı tüyü asla takmazsın; mutlusun, huzurlusun! Bu hayat seni yormuyor, insan eskisi değilsin sen. Arada bir içinden kırıldığın olmuyor değil; ancak sen kan kusup kızılcık şerbeti içtim diyenlerdensin; yani her ahval ve şeraitte yüzünde o insanın içini ısıtan tebessüm eksik olmaz. Empati gücünse pek bir yükseklerde, bu yüzden en kötü insanı bile anlayabiliyorsun. Senden bu leş dünyaya o kadar lazım ki... Bilemezsin!

Sen Kötümsersin!

Sen Kötümsersin!

Sen, hiç şüphesiz kötümser birisin. Mutlu sonlara, çiçeğe böceğe, kelebeklere, unicornlara inanmıyorsun. Çünkü sen, bu dünyada bu kadar bok-püsür varken gülmeyi, eğlenmeyi kendini kandırmak olarak görüyorsun. Tünelin ucunda ışık yok; zaten hiç ışık olmadı ki... Işık olduğu veya en azından ışıklı günlere kavuşacağımız vaadi, bizi yönetmeye çalışanların, bizi daha kolay yönetmek için uydurduğu bir yalandan ibaret sadece. Sen bunları görecek gözlere sahipsin ne yazık ki! Arada cahillik mutluluk desen de, yine de böyle olduğun için mutlusun. Sen kötü değilsin kısaca; kötülüğü, lanet olsun ki, 'görebilen' bir kötümsersin sadece...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
604
314
188
101
50
33
27
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Zeynep Koç

Bitek ben mi noktalardan bişey çıkarmadım

Yağmur Uygun

hiçbir şey göremedim salladım öylece bu nedir