Bu Kadarı da Fazla Gelmiş! Dünyaca Ünlü Oyuncuların Yer Almayı Reddettiği Libido Seviyesi Arşa Çıkmış Sahneler

255PAYLAŞIM

Temel İçgüdü'deki o 'meşhur' sahnenin ardındaki gerçeği öğrenince çok şaşırdım...

Kaynak: https://decider.com/2017/09/22/10-steamy...

10. Mary-Louise Parker, Weeds

Parker Weeds'in birçok sahnesi için soyunmuş olsa da en çok 4. sezondaki tamamen çıplak olması gereken banyo sahnesinde zorlanmış. Bu konuda şunları söylüyor: "Tamamen soyunmam gerektiğini düşünmüyordum, bunun için yönetmenle bile kavga ettim. Bu sahnenin internete düşeceğini biliyordum. İnsanlar 'Mary-Louise memelerini göstermiş' diyecekti. Keşke böyle bir an yaşamasaydım."

9. Natalie Portman, Hotel Chevalier

Natalie Portman, Wes Anderson'ın kısa filmi Hotel Chevalier için tamamen soyunmuş ve bu konuda hala pişmanlıkları olduğunu dile getiriyor. Filmi ilk başta kabul ederken içine doğmuş böyle bir şey yaşacağı fakat iç sesini susturmuş. Portman'a göre, böyle sahneler porno sitelerine düştüğü için kendisini orada görmek çok üzücüymüş. Sahneyi çekerken de çok sinirlendiğini fakat elinden bir şey gelmediğini belirtiyor.

8. Sharon Stone, Basic Instinct

Bu beyaz elbiseli sahneyi herkes biliyordur değil mi? Sharon'ın film bitip izleyene kadar bu sahnenin bu şekilde gözükeceğinden hiç ama hiç haberi yokmuş. Bu durumu şöyle açıklıyor: "Çektiğimiz zaman, yönetmen bana iç çamaşırımın gözüktüğünü ve çıkarmam gerektiğini söyledi. Ben de hiçbir yerimi görmelerini istemediğimi dile getirdim fakat gözükmeyeceğini söylediler. Daha sonra insanlarla birlikte ilk defa izlediğim zaman büyük bir şok yaşadım. Film bittiği zaman gidip yönetmene tokat attım."

7. Nicole Kidman, Big Little Lies

Kidman Emmy ödüllü performansını reddetmemiş ama çekilen bazı sahneleri hala atlatamadığını dile getiriyor. Çok yakın ve rahatsız edici seks sahnelerinde yer alan Kidman bu konuda "Kalkamadım. Kalkmak istemiyordum. Yönetmenimiz Jean-Marc'ın gelip üzerime bir şey örttüğünü hatırlıyorum. Kendimi tamamen aşağılanmış ve yıkılmış hissetmiştim." diyor.

6. Kate Winslet, Titanic

Kate'in Titanic'teki o çok meşhur 'Beni Fransız kızları çizdiğin gibi çiz.' dediği sahneyi bilmeyen yoktur heralde. Titanic çekilirken çok genç olduğunu bu yüzden kabul ettiğini fakat daha sonra pişman olduğunu söylüyor.

5. Jessica Brown Findlay, Albatross

Albatross'daki üstsüz sahnesi için pişmanlık duyan Jessica Brown bu konuda "Açık olmak gerekirse, Albatross'da daha toydum ve hayır demeyi bilmiyordum. Nasıl olacağı ile ilgili hiçbir fikrim yoktu ve sahnenin arka tarafında kalacağımı sanıyordum. Bu asla tekrarlamayacağım bir şey." diyor.

4. Jennifer Lawrence, Passengers

Lawrence, Chris Pratt ile çekilen seks sahnesini tam olarak reddetmemiş ama evli bir adamla böyle bir sahne çekeceği için alkol almış ve bu yüzden çok pişman olmuş. Çekim sırasında çok sarhoş olan Jennifer daha sonra ne yaptığını hatırlamadığı için daha fazla gerilmiş.

3. Dakota Johnson, 50 Shades of Grey

Johnson çıplaklık içeren hiçbir sahnede gerilmemiş ama 50 Shades'in BDSM sahnesi düşündüğünden daha zor olmuş. Elleri bağlı bir şekilde saatlerce beklemiş ve bu durum psikolojisini etkilemiş.

2. Halle Berry, Monster's Ball

Berry, Oscar ödüllü Monster's Ball'da yer aldığı sahnelerden pişman değil ama bir filmin iyi olması için çıplaklık içermesi gerekmediğini düşünüyor. Oyuncu olduğu için bu sahneyi kabul ettiğini fakat kariyerindeki en zor sahnelerden biri olduğunu belirtiyor.

1. Emilia Clarke, Game of Thrones

Ejderhaların biricik annesi Emilia Clarke'ı daha önce bu tarz sahneler olacağı konusunda uyarmışlar fakat deneyip nasıl olacağını görmek istediği için sorun olmadığını söylemiş. Hatta utandığı için ailesinin izlemesini bile istememiş.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yilmaz-kesgin

ha işte bize böyle haberlerle gelin yaa

umitmustafa.akdogan

Çıplaklık yeri geldi mi bütün bir filmin ruhu olabiliyor kim ne derse desin.... temel iç güdüde o sahne olmasaydı veya titanikte grinin 50 tonunda bence filmlerde ruh giderdi .... sonuçta filmlerin iskeleti tutku aşk üzerine ha seyredersin seyretmezsin ... ama bazı filmlerde cidden yersiz sahneler var özelikle erkeklerin birden bire kıçının gözüktüğü sahneler .... ahahha bakın sanat için soyundum ne kadar cesurum tadında gereksiz sahneler doz ve filme bir şey katıp katmayacağı çok önemli

baris-behram

Burda olaya seyirci açısından değil oyuncu açısından bakılmış.

cilgin_serseri

ben fotoğraflara bakmaya geldim gidiyorum bb

klemenjero

tabi kimse kimseye zorla bir şey yaptıramaz. ama filmlerden önce oyuncular sözleşme imzalıyorlar diye biliyorum. yani eğer yönetmenin dediğini yapmazlarsa çok büyük paralar isteniyor.

umitmustafa.akdogan

boxing helenada kim basigner böyle bir hata yapmıştı bayağı yüklü bir meblağ ceza ödemişti ...

klemenjero

yönetmenlerin yeni yetme olanları bu şekilde çok kandırdığını duymuştum ben de

atilla.koc1978

yav he he

Görüş Bildir