Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Güne Kadar En Çok Nefret Ettiğimiz 13 Dizi Karakteri

62PAYLAŞIM

1. Kötü adam tanımını başlatan kişi Jr namıdiğer 'Ceyar'

Dallas dizisini kaçırmamak için misafirliğe gidilmediği yıllarda onca teyzemizin bedduasını toplayan zenginlik ve paradan gözü dönmüş entrika kavramının sözlüğünü yazacak karakter.

2. Rosalinda dizisinin meşhur kaynana figürü 'Valeria'

Delirmekten tutun da hafıza kaybına ordan da trafik kazalarına kadar her türlü talihsizliği yaşayan Rosalinda'nın bu kadar acı çekmesini sağlayan ketum kaynana. Bebeğini elinden alıp gelinini delirtti oğluna insanın aklını alan beyin yıkamalar yaptı. Bu karakter sayesinde Türk kızları kaynananın ne demek olduğunu öğrendi.

3. Bizimkiler dizisindeki her işe burnunu sokmasa olmaz karakter 'Yönetici Sabri Bey'

Kapıcı Cafer'i sürekli tehdit eden, her olaya karışan kedisiyle anlaşılmamış bir alıp verememezlik yaşayan sinirli ve meraklı karakter.

4. Alkolik, psikopat, paragöz adam Üvey Baba 'Halil'

Hayatındaki en büyük aktivite Lamia adındaki aptallık derecesinde saf olan üvey kızına işkence çektirmek içmek ve evde boş boş takılmak üveylik kavramından herkesin korkmasını sağlayan nefretlik adam.

5. Sürekli telefonla birilerini tehdit eden yada alaycı konuşmalar yapan Yılan Hikaye'sindeki 'Kürşat'

Bir yandan Memoli'den kaçan öbür yandan Yılan'ı kovalayan bir de pis işlerle uğraşıp kara para kazanan ve Hanım ağa ile dost hayatı yaşayıp aynı zamanda evli ve iki çocuk babası olan insanın kafasını karıştıran enteresan karakter.

6. Baldız baldan tatlıdır sloganını hayat felsefesine çeviren Yaprak Dökümü'nün 'Oğuz' karakteri

O kadar saf temiz birbirine bağlı memur ailesini birbirine katan iki kız kardeş arasında mekik dokuyan her türlü parasal ve duygusal hıyanetle çınar ağacının yapraklarını döken karakter.Aynı zamanda karakter öyle nefret toplamıştır ki oynadığı rol yüzünden Tolga Karel dayak bile yemiştir.

7. Kimin eli kimin cebinde 'Ferhunde'

İkili, üçlü hatta bazen daha da karmaşık ilişkileri çok iyi idare eden para manyağı ayakta 150 yalan söyleyen nefretlik gelin.Her zaman evliyken daha iyi kısmetler için arayış peşinde olmasıyla da nefretleri topladı.

8. Anne demeye diliniz varmayacak insan Aliye'deki 'İkbal Karahan'

Elindeki tüm iktidarı zengin bir eve gelin gelmekle kazandığı halde oğlunun evlendiği kızı beğenmeyen her türlü ayırma yoluna baş vuran haşin kaynana.

9. Ailenin yüz karası Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinin 'Ali Kaptan'ı

Hem suçlu hem güçlü tabirine cuk oturan karısını aldattığı halde hala ailesine acı çektirmekten geri durmaya kaptanların adını lekelediği için arkasından kan kustuğu karakter.

10. Arkadan vuran dost Ezel'deki Kenan Birkan

Ramiz’in oğullarının ölümüne sebep olduğu yetmezmiş gibi, bir de Ramiz’in, oğullarını öldüren mafya babası olarak tanınmasını sağladı.

11. Aşk-ı Memnu kapı deliğinden izleyen borudan dinleyen casus 'Beşir'

Çalıştığı evin kızına hastalıklı bir aşkla tutulan kız ona abi deyince hayatını kızın aşkı Behlül'ün sırlarını öğrenmeye adayan. Her türlü sırrın baş adamı ha dedi he açıkladı derken gerçekleri son anda yumurtlayan karakter.

12. Bir düş artık şu çocuğun yakasından dedirten Kuzey Güney'deki 'Ferhat'

Nasıl olduğu anlaşılmayan bir kurguyla Kuzey'in onu hadım etmesi sonucu hayatını Kuzey'in günlerini cehenneme çevirmeye adayan tripli ne yapacağı belli olmayan psikopat karakter.

13. Tokat yiye yiye psikopata dönen Game of Thrones 'Joffrey'

Ergenlik dönemini çok ağır atlatırken birde kral olunca iyice ego ve şımarıklık birleşimi ile ortalığı birbirine katan Justin Bieber ile beraber en çok nefret edilenler listesinin başını çeken karakter.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lorem-ipsum

Bihter ve Behlül dururken Beşir nasıl kötü karakter olabilir Allah aşkına...

mehmetygt.yoruk

google a o*ospu çocuğunun ölümü yazınca joffrey çıkıyo

goksu.tuzun.1

beşirden ne istediiniz

mehmetnuricoltu

cerrah paşalı nerde . adam sokağa çıkamadı 2 ay kapısının önunde nobet tutanlar bıle vardı hey gıdı heyyy :D

miss-simpson

joffrey p*çi kadar kimseden nefret etmedim

Görüş Bildir