Bu Görsel Testiyle İçinde Yatan En Gizli Korkuları Açığa Çıkarıyoruz!

253PAYLAŞIM

Hepimizin içinde diğerlerinden saklı tuttuğumuz, bilinmesini kesinlikle istemediğimiz korkular yatar. Bu korkular bilinirse sanki zayıf düşecekmişiz gibi hissederiz. 

Peki, senin bu hayattaki en büyük korkun ne?

1. Bir gökyüzü görseli seç.

2. Bir okyanus görseli seç.

3. Bir ay görseli seç.

4. Bir tilki görseli seç.

5. Bir gökkuşağı görseli seç.

6. Bir şeker görseli seç.

7. Bir taş görseli seç.

8. Son olarak... Bir kuş görseli seç.

Senin en derin korkun erken yaşta ölmek!

Yaşamak kadar ölüm de hayatın bir gerçeği ama zamansız olanı insanı en çok yaralayan şey. Sen de her şeyin yarım kalmasından ve gerçekten yaşadığını hissedemeden ölmekten korkuyorsun. Aniden gelişen bir hastalık ya da yaşanacak bir kaza ihtimali, ödünü koparıyor. Bu korkunun seni esir almasına izin vermemelisin. Yoksa hayatı ıskalar ve tam da korktuğun şeyi yaşarsın.

Senin en derin korkun yanlış kararlar almak!

Bugüne kadar içgüdülerinin de yardımıyla genelde doğru kararlar vermişsin. Ancak hayatının bir dönemecinde alacağın yanlış bir kararla her şeyin tepetaklak olmasından korkuyorsun. Kontrolü elinde tutma takıntın var, ola ki hiçbir şeyi kontrol edemeyecek hale gelirsen önüne çıkan tüm fırsatları kaybedeceğinden eminsin. Hayatı biraz akışına bırakmayı öğrenmen lazım. Hatalar da insana çok şey öğretir, belki yaşadıklarından ders çıkarman gerekiyordur. Bunu bir düşünmelisin...

Senin en derin korkun kimsenin seni sevmemesi!

Sevgiye aç bir karakterin var ama gerçekten sevildiğinden bir türlü emin olamıyorsun. İçini derin bir şüphe kaplamış, güven sorunlarını aşamıyorsun bir türlü. Geçmişte bununla ilgili travmatik olaylar yaşamış olabilirsin, bilemiyoruz. Ama seni sen olarak seven insanlar var çevrende, tek yapman gereken kendini gizlediğin o dört duvarı aşmak!

Senin en derin korkun yapayalnız kalmak!

Kariyere, başarıya ya da kendinle ilgili kişisel hırslara fazla takılı kaldığın için günün birinde yapayalnız olmaktan korkuyorsun. İçten içe bir aileye ve hayatı beraber adımlayacak bir partnere hasret duysan da bununla ilgili ciddi adımlar atmıyorsun. Gün gelip de çevrende kimse kalmazsa diye duyduğun bu korkuları aşmanın yolu çok basit, bunu sen de biliyorsun.

Bu testler de ilginizi çekebilir👇

Bu Test Bilinçaltınızdaki Örtüyü Kaldırıp Hayattaki En Büyük Tutkunuzu Gün Yüzüne Çıkarıyor! - onedio.com
Bu Test Bilinçaltınızdaki Örtüyü Kaldırıp Hayattaki En Büyük Tutkunuzu Gün Yüzüne Çıkarıyor! - onedio.com
Bu Tek Soruluk Kişilik Testiyle İçinizdeki Bastırılmış Duyguları Ortaya Çıkarıyoruz! - onedio.com
Bu Tek Soruluk Kişilik Testiyle İçinizdeki Bastırılmış Duyguları Ortaya Çıkarıyoruz! - onedio.com
Bu Numeroloji Testiyle Sendeki Psişik Güçleri Açığa Çıkarıyoruz! - onedio.com
Bu Numeroloji Testiyle Sendeki Psişik Güçleri Açığa Çıkarıyoruz! - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gzm-ynklr

Senin en derin korkun erken yaşta ölmek! Yaşamak kadar ölüm de hayatın bir gerçeği ama zamansız olanı insanı en çok yaralayan şey. Sen de her şeyin yarım kalmasından ve gerçekten yaşadığını hissedemeden ölmekten korkuyorsun. Aniden gelişen bir hastalık ya da yaşanacak bir kaza ihtimali, ödünü koparıyor. Bu korkunun seni esir almasına izin vermemelisin. Yoksa hayatı ıskalar ve tam da korktuğun şeyi yaşarsın.

ozzy_oz

Senin en derin korkun kimsenin seni sevmemesi! Sevgiye aç bir karakterin var ama gerçekten sevildiğinden bir türlü emin olamıyorsun. İçini derin bir şüphe kaplamış, güven sorunlarını aşamıyorsun bir türlü. Geçmişte bununla ilgili travmatik olaylar yaşamış olabilirsin, bilemiyoruz. Ama seni sen olarak seven insanlar var çevrende, tek yapman gereken kendini gizlediğin o dört duvarı aşmak!

deen-tharkuho

Senin en derin korkun yapayalnız kalmak! çok doğru bu kadar olur evet yaşlandığımda yalnız ölmekten çok korkuyorum

fatih-emre-kocak

En gizli korkumu ben bile bilmiyorum editör sen nereden bileceksin :D

stpanda

Senin en derin korkun yanlış kararlar almak! Haklı.

Görüş Bildir