Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Fütüristik Test Geleceğe Nasıl Baktığını Söylüyor!

-

Kimler umutlu, kimler kaygılı görelim!

1. Cinsiyetinle başlayalım.

2. Yaşını da alabilir miyiz?

3. Fütüristik bir ev seç!

4. Şimdi de bir manzara seç!

5. Şimdi de fütüristik bir cihaz seçmeni istiyoruz!

6. Aralarından en rahat olacağın mekan hangisiydi seçerek testi tamamla.

Teknolojinin geleceği nokta seni heyecanlandırıyor!

İnternet hayatımıza girdiğinden beri artık önü sonu belli olmayan bu teknolojik gelişmelerin nereye gideceği senin en büyük meraklarından. Belki kanser tedavisi, belki ışınlanma, belki de sadece daha gerçekçi oyunlar, hepsi için büyük heyecan duyuyor ve insanlığın gelişimini ne olursa olsun takdir ediyorsun.

Doğa ile ilgili kaygılar yaşıyosun.

Senin asıl problemin Dünya'nın kendisiyle. Belki eskisi kadar kötü davranmıyoruz, bazı konularda daha akılcı ve daha doğa dostu hareket ediyoruz fakat çok kalabalık olduğumuzu ve herkesin de senin kadar bilinçli olmadığını düşündüğümüzde sana hak veriyoruz. Ama yine de yüzünü karartma, doğa her türlü yolunu bulur.

Aile kurmak en büyük idealin!

Senin bir canlı olarak bu dünyada yapman gereken belirli şeyler var. Hayatta kalmak ve soyunu devam ettirmek, en azından genetik olarak kodlanmış olan bu. Tabii ki bu olaya böyle bakmıyorsun ama gelecekle ilgili en büyük merakların, çocukların ve ailen. Onlara şunu yaptırırım, belki böyle olurlar diye düşündüğün bile oluyor şimdiden!

Zengin olmak istiyorsun!

Senin olayın net. Bir kere gelmişsin, yaşamak istiyorsun bu hayatı. Bakma zenginlik dediğimize, varlıklı, akıllı, okumuş. Komple bir insan olarak güçlü olmak istiyorsun. Her geçen gün kendine bir şey katmak istiyorsun. Kişisel gelişimini tamamlamaktan asla sıkılmaman da bu yüzden. E tabi olaya gelecek ekseninden bakarsak, çok para kazanmak istemen kadar normal bir durum yok.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sinan-kazak

TABİKİDE ZENGİN OLMAK İSTİYORUM ...

gelecegin-zoologu

doğayla ilgili kaygılar. aynen bence insanlar kendilerini dolaylı olarak öldürecek dünya da kurtulcak ohh mis

beyzakenar

fotoğraflarda 1080 p maşallah

aperfectcircle

araklayınca malum

duygu-bekirogullari

Doga ile kaygilar mis ve dusuncemi bildi

Gizli Kullanıcı

Teknolojinin geleceği nokta seni heyecanlandırıyor! İnternet hayatımıza girdiğinden beri artık önü sonu belli olmayan bu teknolojik gelişmelerin nereye gideceği senin en büyük meraklarından. Belki kanser tedavisi, belki ışınlanma, belki de sadece daha gerçekçi oyunlar, hepsi için büyük heyecan duyuyor ve insanlığın gelişimini ne olursa olsun takdir ediyorsun.tam tersine,kaygılandırıyor.kanser tedavisi vs falan neyse de,oyunlar ve robotlar,yapay zekalar falan endişelendiriyo.bide; Doğa ile ilgili kaygılar yaşıyosun çıktı: Senin asıl problemin Dünya'nın kendisiyle. Belki eskisi kadar kötü davranmıyoruz, bazı konularda daha akılcı ve daha doğa dostu hareket ediyoruz fakat çok kalabalık olduğumuzu ve herkesin de senin kadar bilinçli olmadığını düşündüğümüzde sana hak veriyoruz. Ama yine de yüzünü karartma, doğa her türlü yolunu bulur.

Görüş Bildir