Görüş Bildir

Bu Evet/Hayır Testine Göre Ne Kadar İnce Ruhlu Olduğunu Söylüyoruz!

Anasayfa
 > Test

Bir insanın ne kadar ince ruhlu bir insan olduğunu davranış biçimlerine bakarak anlayabiliriz. Peki ya sen ne kadar ince ruhlusun? Cevabını öğrenmek istiyorsan;

Seni teste alalım!

1. İlk sorumuzla başlayalım; yolda yürürken çikolata yedin ve paketini atabileceğin bir çöp kutusu bulamadın. Çöp kutusu bulana kadar paketi taşır mısın?

2. Bir mağazaya gittin ve katlanmış ürünlerden birini açıp modeline baktın, baktığın ürünü katlayıp yerine koyar mısın?

3. Değer verdiğin bir kişi, senin davranış şeklinden dolayı çok üzülmüş ve bu durumdan sana bahsetti. Özür diler misin?

4. Kalabalık bir arkadaş ortamında bilmediğin bir konu konuşuluyor. Konuyu bilmesen bile muhabbete katılabilmek için yorum yapar mısın?

5. Yolda yürürken yerleri süpüren bir temizlik görevlisinin yanından geçiyorsun, kolay gelsin der misin?

6. Yolda üşümüş ve fazlasıyla hasta bir hayvanla karşılaştın diyelim, alıp veterinere götürür müsün?

7. Çok sevdiğin bir arkadaşın, seni sinirlendireceğini bile bile hoşuna gitmeyen bir davranışta bulundu. O anda sinirle ağzına geleni söyler misin?

8. Elleri ağır poşetlerle dolu, zor yürüyen bir yaşlı gördün. Yardım teklif eder misin?

9. Trafikte olduğunu hayal et, yeşil ışık yandı ve önündeki araç hemen hareket etmedi. Hemen kornaya basar mısın?

10. Son olarak; senin fazlasıyla yorgun ve uykusuz olduğun bir gecede yakın arkadaşının morali bozulmuş ve dertleşmek için seni arıyor. Telefonu açar mısın?

Sen fazlasıyla ince ruhlusun!

Sen fazlasıyla ince ruhlusun!

İnsanların iyiliğini o kadar çok düşünüyorsun ki, bu kendinden ödün vermene bile sebep olabiliyor. Herkesi ve her şeyi kendinden ön planda tutuyorsun. Kimse üzülmesin istiyor, tanımadığın birini bile olsa üzgün görmeye dayanamıyorsun. Çevrendeki herkese yardım etmek istiyor, kimseyi zor duruma sokmak istemiyorsun. Her davranışın öylesine doğru ve düşünceli ki, insanlar tarafından parmakla gösteriliyorsun!

Sen ince ruhlusun!

Sen ince ruhlusun!

Çevrendeki insanlara yardımcı oluyor, hayatlarını kolaylaştırabilmek için elinden geleni yapıyorsun. Bunu yaparken kendi istek ve ihtiyaçlarına da sadık kalıyor, ikisinin arasındaki dengeyi çok iyi buluyorsun. Nezaketi hiçbir zaman elden bırakmıyor, herkes tarafından bu yönünle tanınıyorsun. Kimseyi kırmamak için elinden geleni yapıyor, sonuçlarını düşünmeden hiçbir davranışta bulunmuyorsun. Keşke herkes senin kadar düşünceli olsa!

Sana ince ruhlu diyemeyiz…

Sana ince ruhlu diyemeyiz…

Hayatın gerçeklerini öylesine iyi görmüşsün ki, artık iyilik yapmak içinden bile gelmiyor. Kimin ne düşündüğü ya da ne söylediği çoğu zaman umurunda olmuyor. Üzülmemek için her zaman kendini ön planda tutuyor, kendi isteklerine göre hareket ediyorsun. Çevrene karşı duyarlı olsan bile bunu dışarıya çok iyi yansıtamıyorsun. Bu hayatı tek başına yaşamaya adapte olmuşsun.

Bu içerikler de ilgini çekebilir!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
118
44
38
9
6
6
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?