Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Ankette İlk Buluşma Tercihlerini Gözden Geçiriyoruz!

Anket-

Bu anketimizde ilk buluşmada yaşanabilecek sıra dışı olayları tercihinize sunduk. Bazılarında gerçekten zorlanacağınızı düşünüyoruz 😂😂

1. Hangisi?

2. Hangisi?

3. Hangisi?

4. Hangisi?

5. Hangisi?

6. Hangisi?

7. Hangisi?

8. Hangisi?

9. Hangisi?

10. Hangisi?

11. Hangisi?

12. Hangisi?

13. Hangisi?

14. Hangisi?

15. Hangisi?

16. Hangisi?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
csa

Sorular çok kolay. Tabiki bütün yemek osurmayı, ter kokmaya tercih ederim. Osuruk illa sesli veya kokulu olacak diye bişi yok ki. Benzer mantıkla cevaplanabilecek sorular var. Birde bir erkek için en azından bir kadının ilk buluşma için ev veya gelir gelmez sevişmek istediğini söylemesi hiç sorun olmaz bence.

meliscankurtaran

öperken izin istemek gereklidir zaten ama bu bir sözle olmaz, yavaş davranırsın karşındakine geri çekilmesi için zaman tanırsın, bakışlarınla onu öpmek istediğini belli edersin. Hadi ilk buluşmada çok etkilendiniz lalala ama lap diye kafaya göre öpmesi zaten nasıl bir açlıkta olduğunu belli eder kaçın yani. Bu arada içimdeki kıro açığa çıkıcak ama ben yavrum kelimesini seviyorum ya :) Ay tabi ki yavruuu alim mi seni tarzında değil söyleyenden söyleyene değişiyor. Özellikle belli bir aşamayı atlattınızda ilişkide bence hayatım canımdan falan gayet sempatik.

meriistt

buluşmuyorum. teşekkürler

cookielyon

#10 ya gittim ben internet kafeye skdlskflslfl tabi sonra arkadaşı dört bir yandan engelledim

gecefeneriii

3 ve 15.sorulara cevap vereni alkışlıyorum

Görüş Bildir