Bu 7 Soruda Libidonuzu Yükselten Şeyi Söylüyoruz!

-
Abone ol

Senin libidonu ne mi yükseltiyor? Merak ediyorsan;

 Haydi teste! 

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. Söyle bakalım, karşı cinste ilk bakışta dikkatini çeken nedir?

Gözleri
Dudakları
Gülüşü
Elleri
Diğer

4. Peki bir ilişkide sence de cinsellik çok önemli bir unsur mudur?

5. Imm.... Daha önceki ilişkilerinde hiç birini aldattığın oldu mu?

Evet, oldu...
Tam aldatma sayılmaz aslında.
Tabii ki de hayır!

6. Peki flörtünle ilk buluşmada öpüştüğün oldu mu?

7. Ve son olarak, en uzun ilişkin ne kadar sürdü?

1 aydan az
1 - 5 ay arası
5 - 10 ay arası
1 yıl
1 yıldan fazla

Zeka!

Senin libidonu yükselten şey karşındaki insanın keskin bir zekaya sahip olması! Çünkü zeka kadar insanı çekici yapan bir şey yok. Karşındaki insan ne kadar güzel ya da yakışıklı olursa olsun eğer gerçekten zekasını sorguluyorsan sana hiçbir şekilde çekici gelmiyor. Ama o keskin zekasıyla sana yaklaştığında resmen eriyip bitiyorsun. O an karşındaki insana karşı büyük bir istek duyuyorsun. O an vücut sıcaklığın yükseliyor da yükseliyor anlayacağın. Çünkü senin için hiçbir şey bu kadar çekici gelmiyor. Güzellikmiş veya başka bir şeymiş hiçbir şekilde seni etkilemiyor. Ama karşındaki insanın zekasının büyüsüne öyle bir kapılıyorsun resmen bambaşka yerlere gidiyorsun. Anlayacağın senin libidonu yükselten en büyük şey kesinlikle zeka!

Güzellik!

Senin libidonu arttıran en güçlü şey karşındaki kadının güzelliği. Güzelliğinden o kadar etkileniyorsun ki resmen etkisinden çıkamıyorsun. Onun bu güzelliği karşısında kendini bambaşka bir dünyada gibi hissediyorsun. Hatta bazen karşısında ne yapacağını bilmiyor, saçmalayabiliyorsun. Sana bir kadında çekici gelen şey kesinlikle güzellik. Gerek gülüşü gerek yüzü gerek bakışı... Anlayacağın herkes için güzellik anlayışı farklıdır. Senin kriterlerinde güzel bir kadın gördüğünde heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, etkisi altına giriyorsun. Anlayacağın senin libidonu yükselten en büyük şey güzellik!

Karizma!

Senin libidonu yükselten şey karşındaki insanın karizması! Karşı cinste olan bir karizma seni gerçekten çok etkiliyor. Uzun bir süre etkisinden çıkamıyor, heyecandan ne yapacağını bilemiyorsun. Gerek bakışları gerek gülüşü gerek tavrı gerek tarzıyla karizma olan bir insan sende büyük bir haz yaratıyor. Bakımlı ve kendisine güvenen erkekler kesinlikle senin ilgi alanına giriyor. Kendine bile itiraf edemiyor olabilirsin ama bizden kaçmaz. 😉 Senin libidonu arttıran en güçlü şey kesinlikle bir erkeği karizma gösteren her şey!

Etkileyici bir koku!

Senin libidonu yükselten en güçlü şey kesinlikle karşındaki insandan aldığın etkileyici bir koku! Biliyorsun ki bir insanın kokusu kişiliğini yansıtır. İşte sen de karşı cinsten aldığın etkileyici bir kokuyla ondan etkileniyor, heyecandan ne yapacağını bilmiyorsun. Çünkü onun bu büyüsüne kapılmışsın gidiyorsun. Kendini karşındaki insanın çekiciliğinden alamıyorsun. Her saniye bu koku başını döndürüyor gibi oluyor. Anlayacağın karşındaki insanın sıktığı etkileyici bir koku senin libidonu yükseltiyor...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Dio Banner
king_of_sparta

Zeka! Senin libidonu yükselten şey karşındaki insanın keskin bir zekaya sahip olması! Çünkü zeka kadar insanı çekici yapan bir şey yok. Karşındaki insan ne kadar güzel ya da yakışıklı olursa olsun eğer gerçekten zekasını sorguluyorsan sana hiçbir şekilde çekici gelmiyor. Ama o keskin zekasıyla sana yaklaştığında resmen eriyip bitiyorsun. O an karşındaki insana karşı büyük bir istek duyuyorsun. O an vücut sıcaklığın yükseliyor da yükseliyor anlayacağın. Çünkü senin için hiçbir şey bu kadar çekici gelmiyor. Güzellikmiş veya başka bir şeymiş hiçbir şekilde seni etkilemiyor. Ama karşındaki insanın zekasının büyüsüne öyle bir kapılıyorsun resmen bambaşka yerlere gidiyorsun. Anlayacağın senin libidonu yükselten en büyük şey kesinlikle zeka!

sara-grey

Karizma! Şu 5.gifdeki adamın adı ne bilen var mı? shdjdfjhdf

tugba-delice1

Ed Westwick olması lazım

ozzy_oz

Zeka! Evet ben bir sapyoseksüelim 😎

bseozyrt

Karşimdaki adamın güzelligi

orhan-ulusoy

Zeka! Kesinlikle!

Görüş Bildir