Bu 10 Soruluk Kelime Testi, Senin Zihninin Ne Kadar Kirli Olduğunu Söyleyecek!

Psikoloji Testleri-
Abone ol

Bu 10 soruda zihninin ne kadar kirli olduğunu söylüyoruz! Öğrenmek için;

Haydi teste!

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. Evet hazırsan başlıyoruz! İlk olarak, bu kelimelerden hangisi senin aşk hayatını anlatıyor?

4. Bu kelimeyi tamamla bakalım.

5. Şimdi de psikolojini anlatan o kelimeyi seç bakalım.

6. Şimdi de bu kelimeyi tamamla bakalım.

7. Imm... Peki sekste nasıl olduğunu anlatan bir kelime seçsen bunlardan hangisi olur?

8. Peki bu iki kelimeden hangisi sana daha yakın geliyor?

9. Gördüğün bu silik kelimede aklına gelen ilk kelime bunlardan hangisi?

10. Ve son olarak, burada hangi kelimenin yazdığını söyler misin?

Sen böyle saf kalmayı nasıl başarabildin?

Sen resmen melek gibi insansın! Senin zihninin derinliklerinde bozulmuş tek bir duygu bile göremiyoruz. Sen, temiz duygu ve düşünce dolu bir zihne sahipsin. Öyle kötü düşüncelere sahip bir insan hiç değilsin. Seninle oturulur sabaha kadar muhabbet edilir. Karşındaki insanın sana karşı hiçbir çekincesi olmaz. Ya bu saflık senin yüzüne yansımış resmen. Senin nasıl kirli bir zihnin olabilir ki? Valla ne yalan söyleyelim cillop gibi insansın. Seninle hiç şüphesiz her yola gidilir. Sende ne bir fitne fesatlık ne de başka bir şey yok. Ergen triplerine hiçbir zaman girmezsin. Yaşın küçük de olsa sen her zaman olgun bir zihne sahip oldun. Kendinle gurur duymalısın!

Sana etrafındaki insanların kirli düşünceleri bulaşmış!

Senin zihnin bu hayatın şartlarından dolayı biraz kirlenmiş gibi. Valla o kadar haklısın ki, etrafımızda böyle kirli zihinlere sahip insanlar olduğu sürece güçlü kalmak çok zor. O yüzden az da olsa zihninin köşesinde kirli düşüncelere sahipsin. Ama neyse ki bunu kötü amaçlar için kullanmıyorsun. Sadece sana kötü niyetle yaklaşanlara karşı kalkan olarak kullanıyorsun. Anlayacağın sen ortalama bir insan zihninin kirliliğini barındırıyorsun. Normalde çok güzel duygular barındırıyorsun ama hayat işte, insanı ne hale getiriyor... Anlayacağın kafanda kirli şeyler var; ama bu bizce gayet tadında. Tamamen temiz bir zihin, zaten çok sıkıcı. Tamamen kirli bir zihin de öyle... Ortalama iyidir iyi!

Sen var ya cin olmadan adam çarparsın be!

Sen var ya cin olmadan adam çarpan tiplerdensin! Senin zihninin derinliklerinde kirli düşünceler olabilir ama bu seni diğer insanlardan çok daha farklı yapıyor! Çünkü bu kirli düşünceleri insanlara zarar vermeden kullanıyorsun. Yeri geldiğinde çok kurnaz yeri geldiğinde sıra dışı bir zeka yeri geldiğinde ise inanılmaz komik biri yapıyor. Tabii esprilerin çok ince olduğu için etrafındakiler seni anlamakta biraz zorluk çekebiliyor.  Son olarak şu önemli şeyi de söyleyelim: Evet, sen az biraz trollsün, senin esprilerini anlamak da güç; fakat senin zeka kokan "billur"larını anlayabilen de senden vazgeçemez, sayın içi kötü :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mexzs5

Sen resmen melek gibi insansın! Senin zihninin derinliklerinde bozulmuş tek bir duygu bile göremiyoruz. Sen, temiz duygu ve düşünce dolu bir zihne sahipsin. Öyle kötü düşüncelere sahip bir insan hiç değilsin. Seninle oturulur sabaha kadar muhabbet edilir. Karşındaki insanın sana karşı hiçbir çekincesi olmaz. Ya bu saflık senin yüzüne yansımış resmen. Senin nasıl kirli bir zihnin olabilir ki? Valla ne yalan söyleyelim cillop gibi insansın. Seninle hiç şüphesiz her yola gidilir. Sende ne bir fitne fesatlık ne de başka bir şey yok. Ergen triplerine hiçbir zaman girmezsin. Yaşın küçük de olsa sen her zaman olgun bir zihne sahip oldun. Kendinle gurur duymalısın

efecan32

Sen var ya cin olmadan adam çarparsın be :D

yaren-ermis

Sen var ya cin olmadan adam çarpan tiplerdensin! Senin zihninin derinliklerinde kirli düşünceler olabilir ama bu seni diğer insanlardan çok daha farklı yapıyor! Çünkü bu kirli düşünceleri insanlara zarar vermeden kullanıyorsun. Yeri geldiğinde çok kurnaz yeri geldiğinde sıra dışı bir zeka yeri geldiğinde ise inanılmaz komik biri yapıyor. Tabii esprilerin çok ince olduğu için etrafındakiler seni anlamakta biraz zorluk çekebiliyor. Son olarak şu önemli şeyi de söyleyelim: Evet, sen az biraz trollsün, senin esprilerini anlamak da güç; fakat senin zeka kokan "billur"larını anlayabilen de senden vazgeçemez, sayın içi kötü :)

ibrahimkoparan

Sen böyle saf kalmayı nasıl başarabildin? teşekkürler onedio bugünde egomuzu tatmin ettik

tc-sumela-azra-kemer

Sen var ya cin olmadan adam çarparsın be! Sen var ya cin olmadan adam çarparsın be! Sen var ya cin olmadan adam çarpan tiplerdensin! Senin zihninin derinliklerinde kirli düşünceler olabilir ama bu seni diğer insanlardan çok daha farklı yapıyor! Çünkü bu kirli düşünceleri insanlara zarar vermeden kullanıyorsun. Yeri geldiğinde çok kurnaz yeri geldiğinde sıra dışı bir zeka yeri geldiğinde ise inanılmaz komik biri yapıyor. Tabii esprilerin çok ince olduğu için etrafındakiler seni anlamakta biraz zorluk çekebiliyor. Son olarak şu önemli şeyi de söyleyelim: Evet, sen az biraz trollsün, senin esprilerini anlamak da güç; fakat senin zeka kokan "billur"larını anlayabilen de senden vazgeçemez, sayın içi kötü :)

Görüş Bildir