Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Boş Zamanlarınızda Meşgul Olabilmek İçin Öğrenebileceğiniz Gerçekten Gereksiz 9 Uğraş

 > -

Mesela: İleri kalem çevirme teknikleri

Türkiye Kalem Çevirme Şampiyonu'ndan ultrasonik kalem çevirme tekniklerini öğrenebilir ve kalem çevirme ustası olabilirsiniz.

Örneğin: Çok üst düzey ninjalık

Savaş Sanatları Uzmanı'ndan ninjalığın inceliklerini ve gizemlerini öğrenebilir, bir anda ortadan kaybolabilmek dahil çok acayip becerilere sahip olabilirsiniz.

Atıyoruz: Uzaylılarla başa çıkma teknikleri

UFO araştırmacısı Haktan Akdoğan'dan daha önce UFO'larca kaçırılan insanların tecrübelerini dinleyebilir ve sizi kaçırmak isteyen UFO'lara hazırlıksız yakalanmazsınız. Bir Ajan Mulder ya da can yoldaşı Dana Scully neden olamayasınız!

Ya da: Gizli ajan eğitimi

Eski MİT Mensubu Mahir Kaynak'tan MİT ajanlarının eğitim ve çalışma tekniklerini öğrenebilir, ajancılık oynayabilir ya da kariyer seçiminizi gözden geçirebilirisiniz.

Yahut: Kem gözlerden korunma yolları 101

Büyü ve bilumum doğaüstü işler uzmanından kurşun dökmek de dahil kem göz ve nazardan korunmayı bu işlerin kitabını yazabilecek kadar öğrenebilirsiniz. Eşe dosta bile faydalı olabilirsiniz.

Tavsiye etmiyoruz ama: Voodoo büyüsü

Büyü ve bilumum doğaüstü işler uzmanından voodoo büyüsü tekniğini öğrenip dosta güven düşmana korku salabilirsiniz.

İleri ütü teknikleri

Gerçek bir mazoşist asosyal iseniz güzel güzel ütü yapmayı öğrenebilir, bütün gün yağlı saçlarla evde boş oturmaz bir işe yarayıp annenizi, karınızı sevindirirsiniz.

Puzzle ile kafayı kırma

Boş vaktiniz çoksa, gözlerinizi ve beyninizi de yakmak istiyorsanız yapbozlar satın alabilir, yapboz uzmanı olur ve bunları tamamlayacağım derken kabloları koparabilirsiniz.

Mesela: Kamasutra kursu

Normali sizi kesmediyse uzmanından Kamasutra usulü seks öğrenebilir, partnerinizi mutlu edebilirsiniz.

Mesela Bonus:

Partneriniz yoksa tasa etmez, uzmanından ileri mastürbasyon tekniklerini öğrenebilir ve bunları tabi ki asla ve asla uygulamayabilirsiniz. Sonra belki uygulayan bir arkadaşınızdan duyabilirsiniz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kuturkoglu

Uzaylılarla niye başa çıkayım. Buyur eder, hal hatır sorarım.

ryu

ben voodoo dan yürürüm dur bakalım

elif14

kalem çevirmeyi çok seviyorum.

lahme

Oooo kalem çevrime iyiymiş

koala-neco

kamasutra kursuna çiftli mi alıyorlar yoksa çift onlardan mı acaba ? :)))

Başlıklar

CasusCinsellikSavaş
Görüş Bildir