Görüş Bildir
Haberler
Boğaç Aksoy Kimdir, Kaç Yaşındadır? Arka Sokaklar Volkan Komiser Kansere Yakalandı

Boğaç Aksoy Kimdir, Kaç Yaşındadır? Arka Sokaklar Volkan Komiser Kansere Yakalandı

Son olarak ekranların en uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar Volkan Komiser karakterine hayat veren Boğaç Aksoy, kansere yakalandığını duyurdu. Genç oyuncu, kötü haberi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Aksoy; 'Sevgili dostlarım, ne yazık ki uzun zamandır sizinle değilim. Üzülerek söylüyorum ki, lenfoma kanserine yakalandım. Uzun bir süre daha olmayacağım. Ben en yakın zamanda ayağa kalkmak için elimden geleni yapacağım. Siz de dualarınızı eksik etmeyin. Mesajlarınıza, telefonlarınıza dönmezsem de affedin' ifadesini kullandı. Bu açıklama sonrası ‘Boğaç Aksoy kimdir’ sorusu sosyal medyanın gündeminde.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Boğaç Aksoy Kimdir?

Boğaç Aksoy Kimdir?

Boğaç Aksoy 30 Temmuz 1989 İzmit doğumludur. 2006 yılında Fenerbahçe Lisesi'nden mezun olan ünlü manken ve oyuncu liseden sonra üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi Besyo Antrenörlük bölümünde tamamlamıştır. Bunların yanında iki sene profesyonel at biniciliği eğitimi almıştır. Aynı zamanda da iki yıldızlı dalgıçlık belgesine sahiptir. Her zaman eğitimine önem veren ünlü manken ve oyuncu Boğaç Aksoy, oyunculuğunu geliştirebilmek için de kuruculuğunu Vahide Gördüm ve Altan Gördüm'ün üstlendiği Akademi 35 Buçuk Sanat Evi'nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Oyunculuk hayatından önce ışıkçı olarak çalışmış ve sahne tozu yuttuğunu belirtmiş çok iyi çalışarak buralara geldiğini belirtmiştir. 2012 senesinde modellik yarışmasından sonra reklam filminde yer almıştır.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın