Görüş Bildir
Haberler
Bize Bomboş Bir Gün Planla Kaç Yaşında Olduğunu Tahmin Edelim!

etiket Bize Bomboş Bir Gün Planla Kaç Yaşında Olduğunu Tahmin Edelim!

Captain Price
01.03.2020 - 13:00 Son Güncelleme: 22.05.2022 - 15:39

Bize keyfe keder bir gün planla kaç yaşında olduğunu tahmin edelim!

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Eveet ilk olarak kaçta uyanacaksın?

3. Uyandıktan sonra yapacağın ilk şeyi seç.

4. Günün çoğunu nerede geçireceksin?

5. Karnın acıktı. Yemek için hangisini sipariş edersin?

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

6. Peki telefonda sürekli girdiğin uygulama hangisi?

7. Üstüne ne giyeceksin?

8. Son olarak kendine zaman ayırmak istiyorsun. Hangisini yaparsın?

8. Son olarak kendine zaman ayırmak istiyorsun. Hangisini yaparsın?
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam

18 yaş altı!

0-18 yaş arası herkes çocuk olarak kabul edildiği için sen de bir çocuksun! Darılma gücenme yok :) Daha ergenlik sivilcelerini atamamışsın üstünden... Şu an tam da deli dolu çağlarındasın ne güzel! Büyüdüğünde bu zamanları arayacaksın. Ah keşke 17 yaşıma geri dönebilme şansım olsa diyeceksin. O zaman bizi hatırlarsın.  Temizsin safsın güzelsin... Dünyanın kötülüğüyle henüz tanışmadığın yaştasın tadını çıkar.

18-24 yaş arasındasın!

Deli dolu çağlarını yavaş yavaş atlatmışsın. E ergenlik bitmiş. Zorlu yollar atlatılmış. Daha ne olsun :) Ama şunu unutma attığın her adımda zorluklarla karşılaşacaksın! Bu 18 yaşında da olsan 80 yaşında da olsan değişmeyen bir kural! Gelelim senin hayatına... Tam üniversite çağına gelmişsin ya da üniversite okuyorsun. Hayatını az çok tanımaya başladın! Kararlarını artık kendin verebiliyorsun. Aşık da olunmuş. Aşkın en temiz en saf halini şimdi bu dönemlerde yaşıyorsun. Bu güzelliği yakaladıysan sakın bırakma tut onu!

25-30 yaş arasındasın!

Dananın kuyruğunun koptuğu yaşlara geldik! Bu yaşlardaki en belalı derdimiz evlilik. Evlendin diyelim sıra çocuğa geldi. Çocuğun olsa dert olmasa dert. Ne yapacağını şaşırırsın. E yolun yarısı bitmiş. Yavaş yavaş düzenini kuruyorsun. Belki de kurmuşsun. Kadınlar için en güzel yaşın 35 olduğu söyleniyor hadi bak şanslısın yine :) Geçmişine baktığında büyük ihtimalle pişmanlık duyduğun şeyleri görüyorsun! Olsun her şey oldu bitti. Neredeyse 40'ına dayanmışsın. Her anın tadını çıkar. Ha bir de yaşlanıyorum diye strese girme sen her halinle iyisin!

30-40 yaş arasındasın!

Tüm düzenini kurmuşsun. Her şeyin yerli yerinde. Her yerinden tecrübe akıyor! Hayat senin karşına birçok engel koysa da sen yine bu engelleri yıkıp bu yaşa gelmişsin! Artık bu yaştan sonra bu tecrübeden sonra kimse senin önünde durmaya cesaret edemez! Kendini de çok iyi tanıyorsun atacağın adımları en ince ayrıntısına kadar da biliyorsun! Helal olsun sana... Biliyorsun ki bu yaşlar sağlık açısından önemli yaşlar. Sağlığın senin için çok çok önemli! E öyle de olması gerekiyor. Aman kendine dikkat et. Seni üzecek şeylerden uzak dur! Hay sen çok yaşa :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
510
359
185
81
71
45
37
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Nur

18 yaş altı dedi 27 yaşındayım djdjdj

byun baekhyun

30-40 dedi amq döelwmğwmwwpkwğ2l2ğ22l 20 yaşındayım

Sahra Uygur

Doğru tutturdu