Bize Bir Parti Hazırla Sana Ortamlardaki Lakabını Söyleyelim!

221PAYLAŞIM

Partini düzenle, arkadaş ortamında nasıl anıldığını söyleyelim!

1. Başlıyoruz..!

2. Yaşını da öğrenelim...

3. Şimdi, partin için güzel bir yer seç!

4. Partiye ortalama kaç kişiyi çağırırsın?

5. Hangi müzik türünü tercih edersin?

Pop
House
Deep House / Techno
Hip Hop - Trap
Jazz - Blues
Rock ve alt dalları

6. Eğer bir oyun oynanacaksa, hangisini tercih edersin?

Scrabble
Monopoly
Twister
Shot oyunu
Şişe Çevirmece
Hiçbiri

7. Peki, aşağıdakilerden hangisi senin tarzına daha çok uyuyor?

8. Favori içeceğini seç!

Viski
Vodka
Ne bulursam hiç ederim.
Hiçbiri
Bira
Alkolsüz içecekler

9. Peki, içecek konusunu nasıl çözersin?

Onlar çözsün, o kadarını da ben düşünecek değilim. Ne giysem acaba??
Mekanla konuşur, fiyat ayarlarım. İşini düzgün yapacaksın!
Evde yaparım, içkileri miçkileri getirsinler, ev benden!
Ben ayarlarım, vizyonsuzlara bırakacak halim yok.
Sevdiklerim getirmesin, sevmediklerim getirsinciyim ben moruk.

10. Son olarak bir yemek seç...

Pizza
Burger
Kebap
Sokak yemekleri

Cool çıktın!

Ortamlara istersen gelir, istersen gelmezsin, öyle her şeyi beğenmeyen birisin.Senin partine gelecek insanlar da seçili olmalı, beğendiğin erkekler veya kadınlar gelir, beğenmediklerime whatsapp’tan bile yazmazsın. Ayrıca sen tam yürüyen özgüvensin, geride kalmak hoşuna gidiyor ama kesinlikle şeklinle konuşuyorsun.

Ortamcı çıktın!

Eller havaya, nerede içecekler! Dediğini duyar gibiyiz, “ya hocam Cumartesi akşamı çok fena bi’ dj çalıyor” cümlesini arkadaşların en çok senden duyuyor olmalı. Hayır, bu kadar enerji bu kadar sinerji nereden geliyor? Sen arkadaşların arasında ortamcı olan kişisin. Bazen aşırı olabilirsin ama kesinlikle bir parti düzenleyeceksen, o parti hem iyi hem de kalabalık olur. Yancın çok!

Mantıklı çıktın!!

Sen vize zamanı etkinlikleri elinin tersiye iten arkadaşsın. Sen, finallerde değeri anlaşılan, normal zamanlarda oyun bozan dedikleri arkadaşsın! Sen dostum, evet sen... Arkadaşlarının arasında sezona göre gecelerin katiliyken ufukta yapılacak işler, çalışılacak sınavlar göründüğün de “abi, iyi ki uyardın ya” denilen kişisin. Senin partine gidilir be dostum!

Yalnız kurt çıktın!

Sen dostum, içine kapanık, çok çabuk sıkılan ve sıkıntını ancak yalnızken geçirebilen birisin, parti falan sana göre değil, saçma sapan insanlar, çok fazla ses, hoşlanmadığın ve samimi olmak istemediğin insanlara karşı güleryüzlü olmak, aman çok gereksiz diyorsun. Sen kendi kendine yetersin!

Yürüyen kalite çıktın!

Belli ki kalite kokan birisin, hayatta kaliteli şeyler kullanmak senin için önemli. Giydiğin kıyafetten, kullandığın yüz kremine veya traş losyonuna kaliteli ürünler
kullandığına eminiz. Yapacağın partinin de seni yansıtması senin için önemli,
abartılı, çocuksu şeyler yerine oturaklı ve yerini belli eden şeyleri istiyorsun.
Kaliteli insansın vesselam.

Oyunbozan çıktın!

Ortamlarda parti lafı döndüğünde hafiften geriliyorsun, bu külfetle uğraşmak sana sıkıcı ve zor geliyor. Hem maddi hem manevi olarak belli ki partilemek sana göre değil. Bu yüzden genelde partiyi "eken" kişi sen oluyorsun. Arkadaşların sana oyunbozan diyor. Sen sadece rahat olmadığın ortamlarda ve durumlarda bulunmak istemiyorsun!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
rainman73

Sen dostum, içine kapanık, çok çabuk sıkılan ve sıkıntını ancak yalnızken geçirebilen birisin, parti falan sana göre değil, saçma sapan insanlar, çok fazla ses, hoşlanmadığın ve samimi olmak istemediğin insanlara karşı güleryüzlü olmak, aman çok gereksiz diyorsun. Sen kendi kendine yetersin! Bu kesinlikle benden bahsediyor :)

alp_er

yürüyen kalite.

redtaurus

Ortamcı çıktın! :D

yandere-ti

Ortamcı çıktın!

theprofstriker

Ortamcı çıktın! Eller havaya, nerede içecekler! Dediğini duyar gibiyiz, “ya hocam Cumartesi akşamı çok fena bi’ dj çalıyor” cümlesini arkadaşların en çok senden duyuyor olmalı. Hayır, bu kadar enerji bu kadar sinerji nereden geliyor? Sen arkadaşların arasında ortamcı olan kişisin. Bazen aşırı olabilirsin ama kesinlikle bir parti düzenleyeceksen, o parti hem iyi hem de kalabalık olur. Yancın çok!

Görüş Bildir