Bize Bir Fincan Kahve Hazırla, Buradan Senin Kişiliğinin En Belirgin Özelliğini Söyleyelim!

79PAYLAŞIM

Hazırladığın kahve tam da seni tarifliyor. Nasıl olduğunu merak ediyorsan hadi başlayalım!

1. Öncelikle bir mug seçmeni istiyoruz.

Sadelik iyidir.
Üstünde mottom yazmalı.😏
Tasarımı güzel, enteresan olsun.
Ben geleneklerden beslenirim.

2. Yavaştan kahvenin içeriğine geçelim… Hangi blend’i tercih edersin?

Yumuşak içim
Orta
Sert
Kafeinsiz

3. Peki kahvene tat vermek için şunlardan hangisini kullanırsın?

Karamel
Fındık
Vanilya
Almayım canım ben bi şey!

4. Süt ister misin?

Oluuuur 🤗
Laktozsuz olsa daha iyi. Malum reflü 😓
Süt tozu ya da süt kremi de olur.
Almayım canım ben bi' şey.

5. Şeker alır mıydın?

Beyaz şeker
Esmer şeker
Tatlandırıcı da iş görür.
Kullanmıyorum.

6. Bir de kahveni nasıl alırsın onu öğrensek?

Sıcaaak, çok sıcak!
Soğuk soğuk içimiz ferahlasın.
Sütlü (Latte)
Aromalı (Frappe)

7. Ve kahveni hazırladın. Son olarak onu içeceğin bir yer seçer misin?

Eğlendin, Eğleniyorsun, Eğleneceksin!

Hazırladığın kahveye göre sen eğlence astronotusun, yani eğlencede uzaysın. Mesela Satürn'ün halkasını dans pisti yapar, üstünde elektrik boggie yaparsın, o derece :)

Senin gibi eğlenceden beslenen dostumuzu çok eğlenceli bir yere  davet ediyoruz: Coffee Fest! Burada kahve tadacağız, kahve yapacağız, ilginç insanlarla tanışacağız, mis gibi müzik dinleyeceğiz ve pek tabii eğleneceğiz. 21-24 Eylül'de İstanbul'da, 29 Eylül-1 Ekim'de Ankara'da. Ankara'daki festivalin biletlerini almak için buraya tıklayabilirsin! Hadi sen de gelsene.

Bu Mükemmeliyetçilikten Başın Ağrıyor!

Hazırladığın kahveye ve tercihlerine baktığımızda bir mükemmelliyetçiyle
karşılaşacağımızın farkındaydık. Evet evet sen de onlardan birisin. Senin için
her şey kusursuz olmalı, çünkü bu kusursuzluk için çok çalışıyor. En ufacık
eğreti detaylar bile seni senden alıyor.

Kusursuz kahveyi bulabileceğin bir yer biliyoruz: Coffee Fest! Burada kusursuz kahveleri tadacağız, kusursuz kahve yapacağız (belki sen yapabilirsin), ilginç insanlarla tanışacağız, mis gibi müzik dinleyeceğiz ve pek tabii eğleneceğiz. 21-24 Eylül'de İstanbul'da, 29 Eylül-1 Ekim'de Ankara'da. Ankara'daki festivalin biletlerini almak için buraya tıklayabilirsin! Hadi sen de gelsene.

Sosyal Bir Kelebeksin!

Hazırladığın kahveye göre senin sıcacık bir insan olduğunu tahmin ediyoruz! Arkadaş canlısı sıfatı seni tanımlamada eksik kalır, o kadar diyelim. İnsanlarla iletişim kurma, kendini ifade edebilme gibi şeyler senin uzmanlık alanın. Bunun yanında gezmeyi, eğlenmeyi ve de KEŞFETMEYİ seviyorsun. 

Tam sana göre, yani birçok insanla tanışacağın bir etkinlik biliyoruz: Coffee Fest! Burada kahve tadacağız, kahve yapacağız, ilginç insanlarla tanışacağız, mis gibi müzik dinleyeceğiz ve pek tabii eğleneceğiz. 21-24 Eylül'de İstanbul'da, 29 Eylül-1 Ekim'de Ankara'da. Ankara'daki festivalin biletlerini almak için buraya tıklayabilirsin! Hadi sen de gelsene.

Enteresan Bir Minimalistsin!

Hazırladığın kahveye göre senin minimalist olduğunu düşünüyoruz. Hiçbir şeyden nefret etmezsin abartıdan ettiğin kadar. Sadelik senin için her şeyden önce gelir. Bunun yanında enteresan zevklerinin, ilginç beğenilerinin olduğunu da eklemezsek olmaz. İnce zevklerinin ardından gitmek senin için bir hedef adeta. 

Bu zevkleri yakalayabileceğin bir yer biliyoruz aslında: Coffee Fest! Burada kahve tadacağız, kahve yapacağız, senin gibi ilginç insanlarla tanışacağız, mis gibi müzik dinleyeceğiz ve pek tabii eğleneceğiz. 21-24 Eylül'de İstanbul'da, 29
Eylül-1 Ekim'de Ankara'da. Ankara'daki festivalin biletlerini almak için buraya tıklayabilirsin! Hadi sen de gelesene.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
merve-aydogdu8

Bu Mükemmeliyetçilikten Başın Ağrıyor!     Bu Mükemmeliyetçilikten Başın Ağrıyor! Hazırladığın kahveye ve tercihlerine baktığımızda bir mükemmelliyetçiyle karşılaşacağımızın farkındaydık. Evet evet sen de onlardan birisin. Senin için her şey kusursuz olmalı, çünkü bu kusursuzluk için çok çalışıyor. En ufacık eğreti detaylar bile seni senden alıyor.

onur2443

Sosyal bir kelebeksin

Gizli Kullanıcı

Sosyal Bir Kelebeksin! Hazırladığın kahveye göre senin sıcacık bir insan olduğunu tahmin ediyoruz! Arkadaş canlısı sıfatı seni tanımlamada eksik kalır, o kadar diyelim. İnsanlarla iletişim kurma, kendini ifade edebilme gibi şeyler senin uzmanlık alanın. Bunun yanında gezmeyi, eğlenmeyi ve de KEŞFETMEYİ seviyorsun.

benayanablan

Enteresan Bir Minimalistsin! Hazırladığın kahveye göre senin minimalist olduğunu düşünüyoruz. Hiçbir şeyden nefret etmezsin abartıdan ettiğin kadar. Sadelik senin için her şeyden önce gelir. Bunun yanında enteresan zevklerinin, ilginç beğenilerinin olduğunu da eklemezsek olmaz. İnce zevklerinin ardından gitmek senin için bir hedef adeta.

seer.asmr

Bu Mükemmeliyetçilikten Başın Ağrıyor! Hazırladığın kahveye ve tercihlerine baktığımızda bir mükemmelliyetçiyle karşılaşacağımızın farkındaydık. Evet evet sen de onlardan birisin. Senin için her şey kusursuz olmalı, çünkü bu kusursuzluk için çok çalışıyor. En ufacık eğreti detaylar bile seni senden alıyor.

Görüş Bildir