Biz Bu Fotoğrafa Bakınca Oyunu Kullanan Bir Kadın Bazıları İse Cinsel Organ Görüyor! Peki Ya Siz Ne Görüyorsunuz?

-

Birçok ünlü pazar günü yerel seçimler için sandık başına gitti. Pınar Altuğ da o ünlülerden biriydi fakat çok farklı bir konu nedeniyle gündem oldu. Gelin hep birlikte neler olmuş bakalım!

Her seçim olduğu gibi bu seçim de ünlüler sandık başındaydı. Kimi duygularını kimi de sandık başındayken fotoğrafını sosyal medyada paylaştı.

Pınar Altuğ da sandık başındayken fotoğrafını paylaşan ünlülerden biriydi fakat hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Nedenine gelin kısaca bakalım.

Aslında Pınar Altuğ'un koyduğu fotoğrafın orijinali buydu. Bazı uyarılardan sonra fotoğrafı kaldırmak zorunda kaldı. Bu uyarı ise Altuğ'un taytının cinsel organını belirgin bir şekilde göstermesiydi. 🤔

Bazı takipçilerinin gözünden bu "detay" kaçmamıştı. İlk gördükleri şey buydu ve ahlak polisini oynayarak tepki vermeleri gerekiyordu. Öyle de oldu!

"Yuh Artık!" diyecek kadar ne vardı bu fotoğrafta bazı insanlar da anlam veremedi. E tabii biz de...

Ömür Gedik de bu olayla ilgili Altuğ'u savunduğunu zannettiği bir yorum yaptı. "Kadına şiddeti bu hafta sonu Pınar Altuğ üzerinden bir kez daha gördük." dedi ama bir yandan da hoş olmayan bir görüntü olduğunu ekledi.

Yani bu hoş olmayan görüntü kime göreydi ya da neye göreydi? Fotoğraf koyulur koyulmaz gözler kadının cinsel organına neden kaydı?

Bunu sorun edecek bir kişi varsa o da kendisiydi. Sorun da görmedi ki hatta aklının ucuna bile gelmemiştir ki o fotoğrafı koydu. O fotoğrafı koyması hata falan da değildi.

Altuğ önceden de giydiği bir tayt nedeniyle eleştirilmişti. Yazılan başlığa bakar mısınız? Bu dili nasıl insanlar rahatlıkla kullanabiliyor ya da nasıl bu kadar acımasız oluyoruz? HAYRET DOĞRUSU!

Yani artık toplum olarak ne zaman insanların kıyafetlerine karışmamayı ya da ahlak polisliğine soyunmamayı öğreneceğiz merak konusu...

Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lol-hiphop

bizim medya "bilmem kimden hayranına şok cevap" diye twitter instagram yorumlarını olay olmuş şekilde ana haberlere gazete manşetlerine taşırsa ünlülere hakaretler bitmez. belki bana da cevap verir de ana habere çıkarım kafasıyla yarış ediyorlar hakaret etmek için.

_oishii_

ne isterse giyme hakkı var, fakat benim ne istersem söyleme hakkım elbette olmamakla beraber, hoş görünmediğini söyleme hakkım olmalı (içimden), hemen örümcek kafalı'yı yapıştırmayın insana..

melonsapka

mk aşamadık şu sik taşşak am muhabbetlerini ya. h

melonsapka

valla cinsel organ olayını bende görüyorumda bu benim sapık olmamla alakalı değil görme ve ayırt etme yetimle alakalı. kimin ne giydiği kimn ne tepki verdiği değil konu. o tepkiyi verenleride hor görmemek lazm. kusura bakmayın ama herbirimişz annemizden babamızdan böyle görüyoruz. dur,hiş,ayıp,kız kısmı yapmaz, vs vs. seks yapmayı seven bir kadın orospudur bizim için. oturmuş bir düşünce yapısını değiştirmek zordur. ki şu dönemde bu perçinleniyor. ünlü sınıfı bundan daha soyut tabi.rahat hayatlarında rahat yaşamlarında bu detayları görmüyorla ama biz bu detaylarla işleniyoruz. yani insanların bu tepkileri vermesi birazda kodlama. ellerinde değil söylemek istiyorlar .öyle öğretilmiş kafası öyle çalışıyor

fatih-han

kan beyin yerine uçkuruna gidince böyle oluyor orayı düşüneceğinize biraz da beyninizi düşünün. yuh artık yani pess!!

Başlıklar

Pınar Altuğgündem
Görüş Bildir