Birden Yıldızı Parlayan Manuş Baba'nın İsmine Fena Halde Takmış Olan İnsanlardan 15 Yorum

-

Manuş Baba adlı müzisyen ülkede bir kesim tarafından oldukça sevilse de bir kesim tarafından ismi hiç beğenilmedi. Bu içerikte Manuş Baba'nın ismine takanları derledik :)

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dice

Manuş Baba'nın gerçek adı Mustafa Özkan anneannesi küçükken ona ''güzel çocuk'' anlamına gelen ''Manuş'' lakabını takmıştır. Baba kısmı da Mustafa Özkan'ın babası müzik hayatına başlamasındaki en büyük etken olduğu için eklenmiştir. Adam ailesinden ayrı yaşıyor ve aile bağları kopmasın diye çabalıyor yoksa manuş diye sahne adım olsun da meşhur olayım diye bir derdi yok. Zaten dikkat ettiyseniz parmağında hiç çıkarmadığı 4 tane yüzüğe benzeyen ip var. Bunların da biri annesini biri babasını biri yeğenini biri de ablasını simgeliyor. Baktıkça onları hatırlasın diye takmıştır..

dice

Manuş Baba'nın gerçek adı Mustafa Özkan anneannesi küçükken ona ''güzel çocuk'' anlamına gelen ''Manuş'' lakabını takmıştır. Baba kısmı da Mustafa Özkan'ın babası müzik hayatına başlamasındaki en büyük etken olduğu için eklenmiştir. Adam ailesinden ayrı yaşıyor ve aile bağları kopmasın diye çabalıyor yoksa manuş diye sahne adım olsun da meşhur olayım diye bir derdi yok. Zaten dikkat ettiyseniz parmağında hiç çıkarmadığı 4 tane yüzüğe benzeyen ip var. Bunların da biri annesini biri babasını biri yeğenini biri de ablasını simgeliyor. Baktıkça onları hatırlasın diye takmıştır.

ercannedio

Bu manuş baba, mabet matiz falan gerçek isimleriyle sahne yapsalar böyle meşhur olabilirler miydi acayip merak ediyorum. Manuş Baba'yı ciddi anlamda abartıyorlar.

Gizli Kullanıcı

Yinede "Son Feci Bisiklet"ten iyidir mk, ülkede rock grupları daha rezil isim koyma konusunda.

melindaaksay

Manuş babayı da keşfettiler rıza baba

Görüş Bildir