Görüş Bildir
Haberler
Bir Zamanlar Kıbrıs 9. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Kıbrıs 9. Bölüm Fragmanı

Müge Kakşi
29.05.2021 - 23:50

Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Rauf Denktaş askerle konuşurken İnci Kemal'le sefalet içinde bekleyen çocuklar için yapacağı şeyler olduğunu söyler. Samson kendince planlar yaparken Pembe öfke ile toprağını terk etmeyeceğini söyler. İşte Bir Zamanlar Kıbrıs 9. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Bir Zamanlar Kıbrıs Son Bölüm Özeti

Bir Zamanlar Kıbrıs Son Bölüm Özeti

Bir Zamanlar Kıbrıs’ta Cengiz Topel ve Erenköy mücahitleri ile tanışma zamanı. Kıbrıs’ın Çanakkale destanı olarak bilinen Erenköy direnişine giden yol açılıyor. Buzhane baskını zaferinden sonra Lefkoşa’daki halk Rauf Denktaş, Ankaralı, Kemal Dereli ve Mücahitler sayesinde rahat bir soluk almıştır. Şimdi sırada Rauf Denktaş’ın,  Ankara’ya yolculuğu vardır. 

Kemal ise İnci ve Müge’nin izine ulaşmıştır ne pahasına olursa olsun Rum tarafına geçip onları oradan çıkartacaktır. Bu ölüm görevinde en büyük yardımcısı Bereli olacaktır. Aile sonunda bir araya gelmeyi başaracaktır. Fakat Rum tarafından çıkıp imkansızı başarabilecekler midir?

Ankaralı ise Sandy’nin Britanya’daki ölümle tehdit edilen kardeşlerini kurtarmak için verdiği sözü yerine getirmek için, imkansız bir operasyonla kurtarmak zorundadır. Ankaralı, Sandy’nin kardeşlerini kurtarabilecek midir?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın