Bir Yeni Akit Rezaleti Daha! Aleyna Çakır Dosyasının Peşini Bırakmayan Müge Anlı'ya Çirkin Cümleler

2.2bPAYLAŞIM

Yeni Akit'in en iyi bildiği iş kulağa soğan sokmak, bence artık onu yapsınlar.

Türkiye günlerdir Aleyna Çakır'ın ölümüyle çalkalanıyor. İntihar ettiği iddia edilen Aleyna'nın Ümitcan Uygun tarafından öldürüldüğü de şüpheler arasında. Müge Anlı bu konunun başından beri takipçisi ancak şu ana kadar herhangi bir tutuklama ya da göz altı söz konusu değil.

Aleyna'nın ölümündeki sır perdesi aralanmaya çalışılırken, dün şüpheli Ümitcan Uygun'un annesi Gülay Uygun'un intihar ettiği haberi de geldi. Olayın ardından Ümitcan Uygun ve babasının kameralara yaptıkları ilginç açıklamalar ise bugünün gündemi.

Aleyna Çakır'ı Öldürdüğü İddia Edilen Ümitcan Uygun'un Annesinin Ölümünün Ardından Ortaya Atılan Korkunç İddialar - onedio.com
Aleyna Çakır'ı Öldürdüğü İddia Edilen Ümitcan Uygun'un Annesinin Ölümünün Ardından Ortaya Atılan Korkunç İddialar - onedio.com

Bütün bir ülke Aleyna'ya ve ailesine ağlarken, Müge Anlı'nın olayın peşini bırakmaması herkesin tek umudu. Ancak Yeni Akit denilen oluşum, her zaman olduğu gibi skandal bir başlıkla konuyu ele aldı.

Neye hizmet ettiği belli olmayan Yeni Akit'in Müge Anlı'yla ilgili bakış açısı gerçekten laboratuvarda bilim insanları tarafından incelenmeli.

Haberde geçen bir paragraf şöyle mesela:

"ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’nın sunduğu ‘Tatlı Sert’ adlı program emniyet ve yargının yapması gereken görevi üstlenmeye çalışılması nedeniyle ağır eleştiri alıyor. Son yaşanan olayın ardından sosyal medyada Müge Anlı'ya tepki gösteren kullanıcılar "Toplum psikolojisi derinden yaralanıyor" yorumunda bulundu.

En mahrem bilgileri ve uygun olmayan ailevi meseleleri milyonların gözü önünde tartıştıran ve toplumda psikolojik yıkım yaşanmasına neden olan Anlı’nın programı sosyal medya da büyük tepki çekiyor."

Toplumun ne düşündüğüne de bakalım bir isterseniz...

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Gördüğünüz gibi toplum hiç de Yeni Akit ve şürekası gibi düşünmüyor. Tabii bu arada bu manşet ilk değil. Şöyle bir Yeni Akit rezaletlerini hatırlayalım hep birlikte...

Peki nasıl oluyor da sosyal medyadaki herhangi bir vatandaş hemen tespit edilip hakkında yasal işlemler yapılıyor da Yeni Akit böyle geniş geniş başlıklar atıyor? Bu konuyla ilgili Nevşin Mengü'nün de şöyle bir iddiası var.

Umuyoruz ki Yeni Akit kulağa soğan sokmak gibi konularla ilgilenir bundan sonra çünkü en iyi bildikleri iş o. Ha bu arada, kötülüklerin peşini bırakmayan ve adaleti arayan milyonlarız; bu da size dert olsun!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lunatic

bu arada evet devlet. o da devlet, bu da devlet, ben de devletim!

umit-bey

bazılarına göre herkes vatan haini(üstüne alınma sana demedim)

huysuzmuhalif1

ak-it diyerek sevgili hayvan dostlarımız köpeklerimiz itciklere hakaret etmek istemem ama bunlar ak-partiye hizmet eden akape zihniyetinin söyleyemediklerini söyleyen onların iç sesi olan bir oluşumdur.bunlara oy verenin de bunların da

deen-tharkuho

Ak itlerin çöplük yuvasından başka ne beklenir!

expatriate

Aslına bakarsanız bu paçavra tıpkı turnusol kağıdı gibi pislikleri insanlardan ayırt etmeye yarıyor. Bu paçavrayı, karalayanlarını, destek verenlerini, okuyan ve sevenlerini alın, var ise(?) TC Kimliklerini feshedin ve sınır dışı edin. Ohhh mis. Ülke tertemiz.

Gizli Kullanıcı

devlette öyle bir yetkim olsa ilk icraatım olarak akit i kapatır yazar denen fesat canavarlarını da tutuklatırdım...bu kadar fitne olunamaz...yazıklar olsun...

Görüş Bildir