Bir Videoyla Hepimize İnsanlık Dersi Veren Amcamız Artık Karnını Çöpten Aldığı Soğanla Doyurmayacak!

529PAYLAŞIM

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan videosuyla hepimize insanlık dersi veren ve çöpten aldığı soğanla karnını doyuracağını söyleyen amcamıza yardım eli uzandı. Detaylar içeriğimizde; 

Keyifli okumalar!

Geçtiğimiz günlerde İlave Tv'nin yayınladığı bu videoyu mutlaka izlemişsinizdir. Videodaki amcamız söyledikleriyle kısa sürede sosyal medyada gündem olmuştu.

Çöpten aldığı soğanla karnını doyuracağını söyleyen bu koca yürekli amcamız 2 dakikada hepimize insanlık dersi vermişti. Ve "ne olur insan olun" diye de sitem etmişti.

Röportaj gündem olduktan kısa süre sonra İlave TV ve sosyal medya kullanıcılarının desteğiyle amcamıza yardım yapıldı.

İzledikçe yüreğimizin sızladığı bu amcamıza yapılan yardım hepimizi çok sevindirdi. İlave Tv çalışanları da sosyal medyanın kalbini kazanmayı başardı. ❤️ Gelin birlikte bu güzel insanlara yapılan yorumlara da bakalım!

Herkes gazeteci olamıyor işte...

😇😇

Umarım önemli bir şeyi yoktur. :(

Bizim de! 😊

Yapılan bu iyilik karşısında duygulanmamak elde değil.

Umarız ki bir kuru soğanla karnını doyurmaya çalıştığın bu dünya bir an önce değişir. Seni seviyoruz!

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ercy

Nedense "yiğit muhtaç olmuş kuru soğana" aklıma geliyor son 1 yıldır...

tolga-aydin12

böyle bir paylaşımda bile küfür yazan yavşaklara da buradan sesleniyorum; Allah belanızı versin. İyilik öyle klavye başından olmaz, sokakta gördüğünüzde "pis kokuyor, yanımdan geçmesin" diye uzak durduğunuzu bilmiyoruz sanki, biz bu ülkede yaşamıyoruz. İnternete kalsa Dünya'nın en insansever en hayırsever ülkesiyiz, insanı bırak bu ülkede köpeklerin gözü oyuluyor, kaza tavuğa tecavüz ediliyor, kediler yakılıyor. ama iyilik etmeye geldiğinde anca internette yorum; yok öyle yağma... Adam olun, şu mübarek ayda önce gidin fitrenizi sadakanızı verin.

sokaktayurumeyisevmeyenbiradam

Arif Kocabıyık İlave Tv Reyis 😎

erhan-armada-ozsoy

umut saçmaktansa göreceli davranmak her zaman iyidir. ekonominin BOK olduğu gerzeklerin savunduğundan daha beter bir halde olduğumuzu her şeyden önce kabullenip nerde İSRAF varsa önce bakan ve milletvekilleri ve etrafındaki avantacılardan kesip ülkeye yön verecek adımlar atmalıyız şimdilik dolar bu peki ya mevcut iktidar bok ettiği ekonomiyi telim ettikten sonra başa geçen ZAT'a bıraktığı borçlarla daha kötüye gidersek SUç kimde olur yenide mi yoksa 2002 yi görmüş buna rağmen akıllanmamış bir güruhta mı ?

reshontheway

Hadi bu amcamızı kurtardınız eyvallah, ya sesini duyuramayan, evine sokacak bir ekmeği bile bulamayanlar için en yapacağız? Durum gittikçe kötüye gidiyor. Dün Kırmızı Biberi 23 TL gördüm ama sabahında artık Ekonomi çokomelli demeye devam eden bir bakanı dinlemiştim.

Görüş Bildir