Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bir Televizyon Programı Sunsan Partnerin Hangi Ünlü Olurdu?

134PAYLAŞIM

Reytingleri kasıp kavuran bir televizyon programı sunuyor olsan bu başarıyı hangi ünlü partnerinle yakalardın?

1. Yaşını seçer misin?

2. Ne sıklıkla televizyon izlersin?

Televizyon başından kalkmıyorum.
Ara sıra izlerim.
En son ne zaman televizyon izledim hatırlamıyorum.

3. Bulunmadığın bir ortamda arkadaşlarına seni tek kelimeyle anlatmalarını söylesek bu kelime ne olurdu?

Dürüst
Merhametli
Fırıldak
Sadık

4. Arkadaşların seni ne için arar?

Buluşmak için
İşleri düşmeden aramazlar.
Özledikleri için
Hal hatır sormak için

5. Peki ünlü olsan seni sokaklarda görebilir miyiz?

Zor yaaa. Halkımız parçalar beni. Aralarına giremem.
Siyah gözlükle yüzüme saklar gezerim.
Seçkin mekanlara gideceğim için sıkıntı olmaz.
İçinden çıktığım halktan çekinmem. Fırsat oldukça çıkarım.

6. Ünlü olduğunu varsayalım. Genelde hangi haberlerle manşetleri süslerdin?

Yine Herkesi Kırdı Geçirdi!
Acaba Yeni Bir Aşk mı Doğuyor?
Makyajsız Görüntülendi!
Öyle Bir Şey Yaptı ki...

7. Bu iki sosyal mecradan hangisinde daha fazla vakit geçiriyorsun?

Instagram
Twitter

8. Son olarak bu tv programlarından hangisi kesinlikle yapılmalı?

Siyasetçilerin katıldığı Big Brother Evi
Platonik aşıkların katıldığı gündüz kuşağı programı
Sevgilisinden ayrılanların ağlaştığı gece kuşağı programı
Siyasetçilerin katıldığı Survivor

Ezgi Mola!

Sen televizyon programı sunsan partnerin Ezgi Mola olurdu. Kaliteli mizahıyla ve sempatik tavırlarıyla gerçekten kendini sevdiren isimlerden kendisi. Girdiği her işin altından ustaca çıkmayı başaranlardan. O kadar çalışkan bir insan ki zaman geçtikçe daha da başarılı bir insa haline geliyor. İşte tüm bu özellikleriyle gerçekten sana çok benzetiyoruz. Sen de çalışkan, başarılı ve esprili bir kişiliğe sahipsin. Anlayacağın Ezgi Mola ile kafalarınız aynı çalışıyor. 😇

Öykü Serter!

Sen televizyon programı sunsan partnerin Öykü Serter olurdu. Öykü Serter, gündelik hayatındaki duruşuyla da kendini belli eden ünlülerimizden. O kadar doğal o kadar samimi ki onu sevmeyenimiz yoktur diye düşünüyoruz. Tüm bunların yanında yaptığı işlerde de o kadar başarılı ki adından her seferinde söz ettiriyor. Aynı zamanda sevdiklerine değer veren bir insan olarak da kalplere girmeyi başarıyor. Sen de onun gibi işinin ehli bir insansın. Onun gibi sorumlu, sevdiklerine değer veren ve yaptığın işlerde başarlı olan bir insansın. Anlayacağın kafalarınız her bakımdan aynı çalışıyor.

Serenay Sarıkaya!

Sen televizyon programı sunsan partnerin Serenay Sarıkaya olurdu. O kadar çalışkan o kadar sempatik o kadar sorumluluk sahibi bir insansın ki bu özelliklerinle gerçekten ona çok benziyorsun. Ne sorumluluk alırsan al en iyisini yapıp herkes tarafından dikkatleri üzerine çekiyorsun. Güzelliğinle ve tarzınla da herkes tarafından dikkat çekenlerdensin. Ama en çok da mantığınla dikkat çektiğini söylemeliyiz. Çünkü genelde duygularınla değil mantığınla hareket edersin. İş ille aşkı veya arkadaşlığı hiçbir şekilde karıştırmazsın. İşte tüm bu özelliklerin sayesinde Serenayla birlikte program sunabilirsin.

Cem Yılmaz!

Sen televizyon programı sunsan partnerin Cem Yılmaz olurdu. İnce zekası, esprili karakteri, özgüvenli ve çok başarılı bir adam kendisi. Analitik düşünme yeteneğine sahip akıllı bir insan kendisi. Bunu zaten yaptığı işlerden, duruşundan ve birçok başarılarından anlayabiliyoruz. Sen de onun gibi bir kafaya sahipsin. Her zaman aklınla insanları baştan çıkarırsın. Eğer bir konu üzerinde tartışılıyorsa fikrinle insanları ikna etmeyi başarırsın. Zekisin ve bunu yaptığın her şeyde gösteriyorsun. Kendini kanılamana gerek bile yok. Zaten ince zekanla insanlara bunu gösterebiliyorsun. İşte bu özelliklerinle Cem Yılmazla mükemmel bir ikili olursunuz?

Engin Altan Düzyatan!

Sen televizyon programı sunsan partnerin Engin Altan Düzyatan olurdu. Nasıl mı? Onun herkes tarafından beğenilen mükemmel bir duruşu var. Kendi çizgisini belirlemiş ve o yolda ilerliyor. Özel hayatına kimsenin müdahale etmesine izin vermiyor. Sadece işiyle uğraşıyor ve her girdiği işin içinden başarıyla çıkıyor. Gerek yakışıklılığı gerek çalışkanlığı gerek özel hayatıyla kendine hayran bırakan isimlerden kendisi. Sen de tıpkı onun gibi kendine belirli çizgileri çizen ve kimsenin müdahale etmesine izin vermeyen bir karaktersin. İnsanları dış görünüşüne göre yargılamaz, karakterine göre seçersin. Hayatına aldığın kişilere değer verir, onun dışındaki insanlarla çok fazla samimi olmazsın. Herkese karşı belli bir duruşun var.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozan-cetinkaya3

Cem Yılmaz sadnjuıhdayıuds

Gizli Kullanıcı

cem yılmaz sdadasdsds :D

ssensei

Ezgi Mola, sunarız sunmasına da bi hafta sonra kovuluruz beraber :D mizahımız fazla uyuşur, her bölüm ceza yedire yedire kanala fkhkfsj

zuleyha-kalkan

Ezgi Mola gercekten begendigim biri.

bilgeayt

öykü serter kim be

Görüş Bildir