Bir Seks Bağımlısının İtirafları: Günde 5 Kez İlişkiye Girmek Bile Yetmiyordu

-

Seks her ne kadar dünyanın çoğu yerinde bir tabu olarak kabul edilse de kabul etmeliyiz ki alkol, uyuşturucu, sigara bağımlılığı gibi seks bağımlılığı da var. Hatta düşündüğümüzden daha yaygın. Biz de son zamanlarda basın yoluyla içini dökmüş seks bağımlılarının hikayelerini ve itiraflarını derledik.

Rebecca Barker bir seks bağımlısı ve bu bağımlılığın güzel giden ilişkisini mahvettiğini söylüyor.

Üç çocuk annesi Rebecca Barker birlikte olduğu kişiden, dört yıl boyunca her gün günde en az beş kez kendisiyle sevişmesini istiyormuş.

"Kısa süre rahatlıyor, 5 dakika sonra yeniden istiyordum. Günde 5 kez seks yapmak bile yetmiyordu bazen. Sabah uyandığımda aklıma ilk gelen şey seksti ve gün boyu kafamdan atamıyordum."

Utanç duygusu yaşadığını ve kötü hissettiğini söyleyen genç kadın sokağa bile çıkamadığını anlatıyor.

"Onu aldattığımı düşünüyordu."

www.understandingrelationships.com

Partneri Rebecca'nın aynı şeyleri başkalarından da isteyeceğinden şüphelenmiş. O esnada üçüncü çocuğunu doğuran Barker depresyona girmiş, sonrasında da partnerine ara vermek istediğini söyleyerek annesinin yanına, Fransa'ya taşınmış. Ardından yaşam tarzını da değiştirerek hem depresyondan hem de seks bağımlılığından kurtulmuş.

İngiltere ve ABD gibi ülkelerde seks bağımlılarını tedavi eden terapi merkezleri açılıyor ve tedaviye her yıl daha fazla kişi başvuruyor.

60'lı yaşlardaki Graham da bir seks bağımlısı.

"Korkunç, iğrenç bir deneyimdi. Hiçbir yönüyle seksi falan da değildi. Sabah Klamidya (cinsel yolla bulaşan bir hastalık) kapmış bir halde uyanmanın nesi seksi ki?

"Önce iş yerinden biriyle başladı, sonra da devam etti. Ama diğerleri gibi mutsuz bir evlilikten kaynaklanan ofis kaçamakları değildi bunlar. Benim ki, her gün beslemem gereken bir bağımlılıktı.

"Alkolik olmak gibi. Önce seks yapacağını düşünmek bile seni sarhoş ediyor, seks yaptıktan sonraysa vicdan azabı çekip bir daha asla bunu yapmayacağını söylüyorsun. Bu döngü böyle devam ediyor."

"Eşimi yüzlerce seks işçisiyle aldattım."

İsmini değiştiren Graham gelirinin büyük bir kısmını seks işçilerine yatırdığını söylüyor. Bir gün eşinin maillerini kontrol etmesiyle yaptıkları ortaya çıkan Graham ilişkisini başarılı geçen bir terapi sayesinde kurtarabilmiş.

Avustralyalı Nadia Bokody ise bir başka seks bağımlısı. Bir dergide editörlük yapan Bakody ilişkiye girdiği altı yedi farklı partneri olduğunu söylüyor.

Ancak diğer seks bağımlılarının aksine Nadia günde yedi sekiz kez sevişmenin çok astronomik bir rakam olmadığını söylüyor. Günde sadece bir kişiyle ilişkiye girdiğini söyleyen Avustralyalı kadın isteğini durduramadığını söylüyor.

Bakody bağımlılığını beraber olduğu erkeğin artık yorulduğunu söylediğinde fark etmiş.

Nadia en sevdiği pozisyonun misyoner olduğunu belirtiyor. Ona göre misyoner pozisyonunda sevişmek daha 'samimi'.

Bu kadar seks yapabilmesinin başka insanlar tarafından güzel bir şey gibi düşünüldüğünü söyleyen Nadia, bu bağımlılığın aslında hayatını olumsuz etkilediğini de belirtmekten çekinmiyor.

"Tüm günümü buna harcıyorum ve işime odaklanmakta zorlanıyorum. Mesela öğle yemeği arasında bir şeyler yiyip dinlenmek yerine internetten tanıştığım kişilerle birlikte oluyorum."

Gençliğinde daha çok romantik ilişkiler peşinde koştuğunu söyleyen Nadia şimdilik bu halinden memnun.

Ancak erkek arkadaşı Kai ile ilk başlarda büyük sorunlar yaşamışlar. Bu durumunun utanılacak bir şey olmadığını söyleyen Avustralyalı kadın erkek arkadaşıyla sorunlarını da birbirlerine dürüst davranmaya başladıkları için çözebilmiş.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
paco-hernandez

ben hep 50 liralık aldığımdan bana farketmiyor...

kydmrts

Nadia Bokody nın instagram takipcisi bu haberden sonra 10bin olur sonrada seksten soğur zaten

speedkills

Tr ye gelsinler. seksten soğurlar aq.

baturhan-cora

idare edebildiğin sürece sorun yok bence binlerce bağımlılığımız var çoğuda sex gibi güzel değil..

kayiksiraze

işte bunlar hep seks

Görüş Bildir