Bir Hafta Boyunca Yaptıkları Paylaşımlarla Duygularımıza Tercüman Olan 19 Kişi

1.2bPAYLAŞIM

Hafta boyunca paylaşımlarıyla duygularımıza tercüman olan, "Hissettiklerimi tam olarak anlatmış" diyebileceğiniz paylaşımları sizler için derledik!

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
erlik

#19 Yakında otobüse boynuma heyet raporu asıp bineceğim. Tipim genç gösterse de 39 yaşımdayım. Sol dizimde iç dış menisküs diz kapağı zaten şekil bozukluğuna kurban gitmiş çapraz bağları hiç saymıyorum bel fıtığı zaten zaten bonus. Gelip gidip tepeme dikiliyorlar. Bazısı bildiğin taciz ediyor. O yeri haketmek için baston mu lazım ?

neset-baba

#19 İnsanlara yer vermemek için ölü taklidi bile yapanlar olduğu için inanmamışlardır. Gerçi teyzeler söz konusuysa gerisi teferruattır :) İç Anadolu'da yaşlı ve engelliden ziyade kadınlara ve hatta genç kızlara yer veriliyor :) Teyzelerden ricamız mesai başında ve sonunda evde oturmaları...

eyw

Arkadaşlar Asperger Sendromu Otizm değildir. Eğer Otizm olsaydı adı Asperger olmazdı. Lütfen insanları bilgilendireyim derken cahilliğinizi gün yüzüne sermeyiniz.

erhan-berberoglu

Şuraya bırakalım, faydası olur ; Asperger sendromu (AS) ya da Asperger bozukluğu, sosyal etkileşimde zorluklar ve sınırlı, stereotipik ilgi ve etkinliklerle tanımlanan otistik spektrum bozukluklarından (OSB) biridir. AS diğer OSB'lerden dil ve bilişsel gelişimde genel bir gecikme olmamasıyla ayrılır.

Görüş Bildir