Bir Hafta Boyunca Yaptıkları Paylaşımlarla Duygularımıza Tercüman Olan 17 Kişi

646PAYLAŞIM

Hafta boyunca paylaşımlarıyla duygularımıza tercüman olan, "Hissettiklerimi tam olarak anlatmış" diyebileceğiniz paylaşımları sizler için derledik!

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
coldhearted

Herkes kendine göre haklı, haksız olsa dahi. Kimsenin kimseye tahammülü, saygısı kalmamış (saygılı insanları tenzih ediyorum) Herkes bizim gibi düşünmek zorunda, uygar bir şekilde tartışmak, fikir alışverişi yapmak katiyen yasak.

gri-gandalf

Onedio, reklamın kenarına skip ad yazmışsınız ama skip atılmıyor. Alacaklı gibi Yakama yapıştı amk. Reklamın kenarına reklam mı alınırlar lan allahsizlar.

ali-efe-ince

#3 çok saçma geldi. İşine gelince sınır olarak adlandır, işine gelmediğinde erkek egemenliği. Sınır koyduğu alan da uyduruk bi dergi.

hippolytanin.kizi

Kadın dergisidir. Erkeklerle ilgili bir dergi olursa da kadınların yazması saçma olur.

ali-efe-ince

Men's Health dergisi %38 oranında kadın çalışana sahip.

hippolytanin.kizi

#9 ne alaka kardeşim herkesi aynı kefeye koyuyonuz. Belki eşi dostuyla paylaşmak istiyo fotosunu sizene. Ben kullanmıyorum pek kaç senedir açık 7 foto falan var sadece. Ama eşimiz dostumuz kullanıyor sonuçta. Direk narsist ilgi hastası yaptınız insanları 😂

hippolytanin.kizi

Bide #14 herkesin ilişkisine samimiyetine kimse karışamaz. Sen küfürden rahatsız oluyosundur, alınıyorsundur başkası rahatsız olmuyodur. Herkes ikili ilişkilerinde küfür etmeyi saygısızlık olarak görmüyor olabilir.

Gizli Kullanıcı

Tabii ki, makul ölçüde paylaşabilir, eşiyle dostuyla, tatile gitmiştir. Ne bileyim işte, sevdiği hobisini gerçekleştiriyordur, bir ödül kazanmıştır, takdir ettiği bir ünlü simayla resim çekinir, koyar. Kimsenin de bir şey haddine değil demek. Lakin, babyshower'ımız, bebeğimizin ilk banyosu, bebeğimiz büyüdü, bakın ben o ünlü kahve şirketinde, kitap okuyorum (okumuyor da, hadi okumuş gibi, diyelim), dil çıkararak, dudak büzerek, birbirinden alakasız, ve gereksiz fotoğraf yığınlarına karşılar. E haklı olarak.

Gizli Kullanıcı

Mesela, Janner ailesi, Demet Akalın paylaşımları gibi... PR danışmanı tutacak kadar paraları olan insanlar bunlar. Ve halk, bu insanlardan kat kat daha iyi sosyal medya kullanıyor, inan bana.

hippolytanin.kizi

Heh işte o abartanlar belki ruh hastasıdır belki değildir. Kişileri tek tek incelemeden nasıl bu kanıya varmışlar ben onu kanıksadım. Böyle direk genelleme yapılmasını sevmiyorum.

Görüş Bildir