Bir Hafta Boyunca Yaptıkları Paylaşımlarla Duygularımıza Tercüman Olan 15 Kişi

1.2bPAYLAŞIM

Hafta boyunca paylaşımlarıyla duygularımıza tercüman olan, "Hissettiklerimi tam olarak anlatmış" diyebileceğiniz paylaşımları sizler için derledik!

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ahmet.burma.9

Yanlış hatırlamıyorsam yaz - kış saati uygulamasının kaldırılmasındaki temel sebep elektrik şirketlerinin fazladan 3 milyar TL kar etmesi. Yani kimsenin, sizin veya çocuğunuzun sabah ezanından önce yollara düşmesini, hasta olmasını umursadığı falan yok.

artankara

"HIV statümü paylaşmak zorunda değilim kendini korumak karşımdakinin sorumluluğu" ne demek bu afişi hazırlayan derneklerin dahi yargılanması lazım bu nasıl bir sorumsuzluk nasıl bir bencillik insan hayatıyla oynamak senin egondan daha mı önemsiz.

doc.dr.sinansagiroglu

Dipsiz göl olayında da şov var, kazı izni çıktığı göl boşaltılmadan kaç gün önce yayınlandı aq o zaman niye gerekli merciler bir şey yapmadı, kazıldıktan sonra malum şahıs yetkili valilik böyle kazılara izin vermesin diye talimat verdi. Herkes ya hazine çıkarsa diye bekledi herhalde.

meowmeoww

#12 kesinlikle haklı.

horusunsozu

Akp Genel Başkanı R.Tayyip Erdoğan onayıyla sunulan Termik Santrallerin filtre takmasının ertelenmesi yasa tasarısı Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan tarafından reddedildi... :D

Görüş Bildir