Görüş Bildir
Haberler
Bill Gates Türkiye'yi Neden Ziyaret Etti? Milyarderlerin Türkiye Ziyaretleri!

Bill Gates Türkiye'yi Neden Ziyaret Etti? Milyarderlerin Türkiye Ziyaretleri!

Bir süredir lüks teknesiyle Türkiye'de tatil yapan Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in dört ay içerisinde ikinci kez Türkiye'ye geldiği ortaya çıktı. Peki Gates'in Türkiye ziyaretinin özel bir sebebi var mı? Detaylar haberimizde...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Amazon’un kurucusu Jeff Bezos’un da aralarında olduğu yakın arkadaşlarıyla Ege ve Akdeniz kıyılarında doğum gününü kutlayan ve lüks teknede tatil yapan Bill Gates'in 27 yıllık evliliğinin ardından tatili ABD basının dikkatini çekti. Tatilin detaylarının yanı sıra Gates'in Türkiye'ye 4 ay içerisinde 2. kez geliyor olması da akıllara: 'Türkiye'de milyaderlerin işi ne?' sorusunu getirdi.

'Türkiye'de Arsa Bakıyor'

'Türkiye'de Arsa Bakıyor'

İklim meselesine olan duyarlılığıyla tanınan, hatta bu konu üzerine bir kitapta yazan; Bill Gates, Birleşmiş Milletler İklim Zirvesi'ne katılmadan önce Türkiye'de doğum gününü de kutladığı bir tekne tatilinde. Tatilinin eşlikçilerinden biri de Amazon'un dahi çocuğu Jeff Bezos...

Bill Gates'e yakın kaynaklarsa bu süreçte, ABD’nin çok okunan gazetelerinden New York Post’a önemli açıklamalarda bulundu. İddialara göre Gates'in 4 ay içerisinde 2 ayrı Türkiye ziyaretinin sebebi:

'Bill Gates, yüzlerce dönümlük arsa bakıyor.'

Aynı kaynak, eski eşi ile birlikte 50 milyar dolarlık Bill&Melinda Gates Vakfı’nı yöneten Gates’in vakfı için 'çok büyük bir sürdürülebilir tarım oluşturma' isteği olduğunun da altını çizdi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın