Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bilinçaltının Derinliklerine İnerek Ne Kadar Tehlikeli Biri Olduğunu Söylüyoruz!

3bPAYLAŞIM

Acaba benliğinin derinliklerinde ne kadar tehlikelisin?

1. İlk olarak şununla başlayalım; hangisi senin yaşam felsefen?

Hak eden kazansın!
Olursa olur, olmazsa alıştık zaten!
Anı yaşa!
Ya hep ya hiç!
İntikam soğuk yenir!
Asla pişman olma!

2. Kişiliğin bir renk olsa bu hangi tonlarda olurdu?

3. Bu filmlerden hangisini daha çok seviyorsun?

The Shining
Hannibal
Fight Club
American Psycho
Psycho
Hiçbirini sevmiyorum

4. Genellikle kafana taktığın şeyler bunlardan hangisi hakkında oluyor?

Geçmişte yaptığım hatalarım
İnsanlar benden ne istiyor?
Sahip olamadıklarım
Korkularım
Bana yapılanlar
Bunların dışında bir şeyler

5. Şimdi dürüstçe cevap ver! İnsanları yargılar mısın?

6. Pekii bu görsel sana ne hissettirdi?

7. Son olarak; diyelimki Ahmet isimli bir arkadaşın sana ait önemli bir sırrı sevgiline yetiştirdiği için ilişkinin bitmesine neden oldu. Aradan uzun bir zaman geçti ve bu defa sen; Ahmet'in kız arkadaşını aldattığını öğrendin üstelik sevgilisini de tanıyorsun.. Ne yaparsın?

'İntikam gecikir ama yaşlanmaz!' diye boşuna söylememişler. Direk sevgilisini arar he şeyi anlatırım!
Gerçeği öğrenmem yetmez bir de sağlam kanıtlar toplar öyle hareket ederim.
Önce Ahmet ile konuşup üstü kapalı tehdit ederim, suratının gireceği hali izlemek bile bana yeterince zevk verir.
Ne o insanla ne de çevresindekilerle muhattap olurum, benden uzak olsunlar.
Sadece aralarını bozmak yetmez Ahmet, benden daha çok çekecek!
Ben zaten bu adamı uzun zaman önce Allaha havale ettim. Uğraşmam bile...

İçinde Oldukça Tehlikeli Bir Psikopat Var!

Senin öfken tıpkı bir volkan gibi içinde birikiyor ve sonunda etrafındaki herkesi yakıp yıkacak şekilde patlıyor. Çabuk sinirlenen ve yapılan iyi veya kötü hiçbir şey unutmayan birisin. Bu yüzden sana yapılan iyiliği asla karşılıksız bırakmıyor, yapılan kötülüğün de karşılığını yıllarca beklemen gerekse bile sabırla bekleyip fazlasıyla acısını çıkartıyorsun. Açıkçası içinde oldukça tehlikeli ve korkutucu biri gizli ve bunun ortaya çıkması pamuk ipliğine bağlı sinirlerinin bozulduğu herhangi bir anda bu yanın ortaya çıkıveriyor. Açıkçası sana karşı dikkatli olmakta ve gazabından korkmakta fayda var!

Potansiyelin Oldukça Yüksek!

Sen aslında genel olarak sakin ve neşeli hatta fazlasıyla da anlayışlı birisin. Ancak damarına basıldığında içinden adeta bir canavar çıkıveriyor. Hayatta pek konuda kırmızı çizgilerin var ve bunların geçilmesine asla tahammül edemiyorsun. Bu çizgilerden en önemlisi ise; sevdiklerin ve özellikle de ailen. Kendine yapılandan ziyade onları üzecek, kıracak herhangi bir harekette bulunan birine karşı kontrol edilemez bir öfke duyuyor, o kişiyi adeta ezip geçiyorsun. Açıkçası içinde potansiyeli oldukça yüksek tehlikeli bir canavar var ama sen onu kontrol etmeyi öğrenmişsin!

Pamuk Gibi Bir İnsansın!

Sabır taşı bile çatlar ama sen çatlamazsın! O kadar kontrollü, sakin ve farkındalığı yüksek birisin ki hayran olmamak elde değil. Evrenin kendisine has bir dengesi olduğuna ve bu dengeyi bozan -birine veya birilerine karşı kötü bir davranış sergileyen- herkesin evren tarafından günü gelince cezalandırılacağına inanıyorsun. Bu yüzden enerjini kötü veya negatif duygularla kirletmek istemiyor, kimsenin seni sinirlendirmesine imkân vermiyorsun. Sana herhangi bir kötülük yapıldığında bunu o kişiyi hayatından çıkarmak için bir işaret olarak görüyor, yoluna devam ediyorsun. Özetle sen; kalbi sevgi dolu, sabırlı, sakin ve sevgi dolu birisin!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yazarvedoktorolmayolunda

İçinde Oldukça Tehlikeli Bir Psikopat Var!

mistymaydawn-serenairis

İçinde Oldukça Tehlikeli Bir Psikopat Var! İçinde Oldukça Tehlikeli Bir Psikopat Var! Senin öfken tıpkı bir volkan gibi içinde birikiyor ve sonunda etrafındaki herkesi yakıp yıkacak şekilde patlıyor. Çabuk sinirlenen ve yapılan iyi veya kötü hiçbir şey unutmayan birisin. Bu yüzden sana yapılan iyiliği asla karşılıksız bırakmıyor, yapılan kötülüğün de karşılığını yıllarca beklemen gerekse bile sabırla bekleyip fazlasıyla acısını çıkartıyorsun. Açıkçası içinde oldukça tehlikeli ve korkutucu biri gizli ve bunun ortaya çıkması pamuk ipliğine bağlı sinirlerinin bozulduğu herhangi bir anda bu yanın ortaya çıkıveriyor. Açıkçası sana karşı dikkatli olmakta ve gazabından korkmakta fayda var!

mehmet-parlak2

içinde oldukça tehlikeli bir psikopat variçinde oldukça tehlikeli bir psikopat var

karabeyaz666

İçinde Oldukça Tehlikeli Bir Psikopat Var!

halil-dalbudak

orosbu ,çocuğu ahmet

Görüş Bildir