Bilinçaltının Derinliklerine İnerek Diktatör Olsan Yapacaklarını Söylüyoruz!

955PAYLAŞIM

Ya diktatör olsaydın?

1. Öncelikle bu görselde gizli nesneyi görebiliyor musun?

Bir ev var.
Bir araba var.
Kadın ve erkek var.
Hayvanlar var
Hiçbir şey yok.

2. Bu görsel hareket ediyor mu?

Evet
Hayır

3. Peki ya bu görsel hareket ediyor mu?

Evet
Hayır

4. Rüyalarında en çok ne görüyorsun?

Birinden veya bir şeyden kaçtığımı
Anlamsız imgeleri
Geçmişte yaşadığım kötü bir olayı
Daha önce yaşadığım yerleri
Başka başka şeyler.
Pek rüya görmem.

5. Bu akan görsele 5 saniye bak ve gözlerini kapat. Zihninde ilk beliren rengi veya ona en yakın olanını seç.

6. Peki ya bu hayattaki en büyük korkunu sorsak?

7. Şimdi de bu cümleyi tamamla.

.. mutlu olmak.
.. mutlu etmek.
.. kimseyi ilgilendirmez.
.. hasarsız geri dönmek.
.. her neyse ben de anlayamadım.

8. Son olarak bu cümleyi tamamla ve sonucu görelim.

.. heykel olurdu.
.. şarkı olurdu.
.. tablo olurdu.
.. sinema filmi olurdu.
.. roman olurdu.

Aldatmanın cezası müebbet olurdu!

Sen diktatör olsan ceza hukukunun 1. maddesi şüphesi bu olurdu: Sevgilisini aldatan müebbet ceza alır. Senin ilişkilerde sadakat çok önemli. Sevgi ve saygının müthiş bir tamamlayıcısı olarak gördüğün sadakatın herhangi bir şekilde sarsılması ilişkiyi bitirdiği gibi ona zarar vereni de bitirir ve hatta bitirmeli. Kimse ne seni ne bir başkasını aldatmalı..

Adına besteler yaptırırdın!

Sen diktatör olsan kesinlikle minnoş bir diktatör oludun. Herkes arkadan ''Böyle diktatör mü olur?'' derdi. Yapcağın en büyük şımarıklık da adına besteler yaptırmak olurdu. Sen diktatör olunca insanlar haftada sadece 4 gün çalışacak 3 gün tatil yapacak. Yıllık izinler 3 ay olacak. Her tatil gecesi festival gibi insanlar eğlenecek. Yaşadığın yerde kimse üzülmeyecek ;) Herkes senin diktatörlüğünün özleminde...

Ülkeye kendi adını verirdin!

Sen diktatör olsan adını ülkeye verirdin! Senden de farklı bir şey beklenmezdi ;) Sana ait olan her şeyi çok seviyorsun ve herkes görsün, bilsin istiyorsun.

Sıcak havalarda deodorant kullanmak zorunlu olurdu!

Her diktatörün koyduğu yasaklar ve yapılmasını zorunlu kıldığı haller olur. Sen diktatör olsan sıcak havalarda deodorant kullanmayı zorunlu kılardı. Bu öyle bir zorunluluk ki halktan tepki almak yerine destek alırdın. ;)

İnternet, su, elektrik ücretsiz olurdu!

Diktatör deyince aklımıza hep olumsuzluklar gelse de senin diktatörlüğün biraz farklı olurdu. Açıkçası senden diktatör falan olmaz :)  Senin yapacağın ilk iş interneti, suyu, elektriği ücretsiz olarak halka sunmak olurdu. Gönüllerin ''diktatörü'' olurdun kısaca ;)

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
eslemkahramann88

İnternet, su, elektrik ücretsiz olurdu! Diktatör deyince aklımıza hep olumsuzluklar gelse de senin diktatörlüğün biraz farklı olurdu. Açıkçası senden diktatör falan olmaz :) Senin yapacağın ilk iş interneti, suyu, elektriği ücretsiz olarak halka sunmak olurdu. Gönüllerin ''diktatörü'' olurdun kısaca ;) :D

isabel-magnolia

İnternet, su, elektrik ücretsiz olurdu! İnternet, su, elektrik ücretsiz olurdu! Diktatör deyince aklımıza hep olumsuzluklar gelse de senin diktatörlüğün biraz farklı olurdu. Açıkçası senden diktatör falan olmaz :) Senin yapacağın ilk iş interneti, suyu, elektriği ücretsiz olarak halka sunmak olurdu. Gönüllerin ''diktatörü'' olurdun kısaca ;) Haklı aslında. Hüseyin'den önce ne kadar katı olmaya çalılsamda göğsümü yarıp içinden çiçek çıkmasına sebep olan biriydi. Mesut olsun..

beyazokyanus

Aldatmanın cezası müebbet olurdu! bu tam beni anlatıyor.. keşke olsamda uygulasam bak o zaman asalaklar nasıl azalır

cartmaninkemigi

İnternet, su, elektrik ücretsiz olurdu! Diktatör deyince aklımıza hep olumsuzluklar gelse de senin diktatörlüğün biraz farklı olurdu. Açıkçası senden diktatör falan olmaz :) Senin yapacağın ilk iş interneti, suyu, elektriği ücretsiz olarak halka sunmak olurdu. Gönüllerin ''diktatörü'' olurdun kısaca ;) sonra batardık milletçe

biembo

Diktatör deyince aklımıza hep olumsuzluklar gelse de senin diktatörlüğün biraz farklı olurdu. Açıkçası senden diktatör falan olmaz :) Senin yapacağın ilk iş interneti, suyu, elektriği ücretsiz olarak halka sunmak olurdu. Gönüllerin ''diktatörü'' olurdun kısaca ;)

Görüş Bildir