Görüş Bildir
Haberler
Bilinçaltı Rüya Testine Göre Ne Kadar Takıntılı Olduğunu Söylüyoruz!

etiket Bilinçaltı Rüya Testine Göre Ne Kadar Takıntılı Olduğunu Söylüyoruz!

Bilinçaltı rüya testine göre ne kadar takıntılı olduğunu söylüyoruz! Öğrenmek için;

Haydi teste!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. Gördüğümüz rüyalar bilinçaltımıza işleyen kişileri, eşyaları veya düşünceleri yansıtıyor. Söyle bakalım, rüyalarında gördüğün kişiler genelde tanıdığın insanlar mı oluyor?

4. Peki geceleri bir yerden düşüyormuş gibi olup kan ter içinde uyandığın oluyor mu?

5. Imm... Rüyalarında genellikle bir hayvan olarak bunlardan hangisini görürsün?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Peki gördüğün bir rüyayı sürekli gördüğün oluyor mu?

7. Rüyalarda genelde hep bir ev olur. Senin gördüğün evler genelde bunlardan hangisine benziyor?

8. Peki gördüğün rüyalar seni ne kadar çok etkiliyor?

9. Şimdi de bize gördüğün rüyaların zamanını söyle bakalım. Genelde rüyaların gece mi yoksa gündüz mü oluyor?

9. Şimdi de bize gördüğün rüyaların zamanını söyle bakalım. Genelde rüyaların gece mi yoksa gündüz mü oluyor?

10. Ve son olarak, gördüğün rüyalardan herhangi birinin gerçek hayatta gerçekleştiği oldu mu?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Senin gibi rahatını bugüne kadar görmedik!

Valla senin kadar rahat bir insan görmedik! Kafan o kadar rahatki kendinden başkası umrunda değil. He böyle diyoruz diye bize sakın kızma. İnsanlar yüzünden kendine takıntı edeceğin bir durum söz konusu bile olamaz. Önceden herkesi her şeyi çok düşünen bir insandın. Fakat insanlardan nasibini aldın ve artık kendi içine yönelmeye başladın. O yüzden sadece kendin varsın. Birini sevmiyorsan asla uğraşmazsın. Amannn zaten düşünceli ol ol nereye kadar değil mi? Sen ne kadar takıntılı olursan ol, insanlar bir şekilde seni üzmeyi başarıyor. O yüzden eğer biri senin yanında olmak istiyorsa buyursun gelsin. Sen böyle bir insansın ve kabul edene kapın açık. Öyle boş şeyler için kendine takıntı yapmazsın mesela. Hayatın tadını çıkarmaya, eğlenmene bakarsın. Bunca zamandır her şeyi ciddiye aldın da ne oldu? Bu sefer de sen düşüncesiz, rahat bir insan ol bakalım. Tüm bu düşünceler kafandan geçiyor ve keyfine bakabiliyorsun. He tabii ki de ailen için bunun aynısını söyleyemeyiz. Senin için ailen çok önemli ve onlardan başkasını düşünmezsin. Eğer düşünceli olduğun birileri varsa o da  ailendir. Çünkü arkadaş gider, sevgili gider, herkes gider ama aile bambaşkadır. Senin her zaman yanında olur ve destek çıkar. O yüzden onlar dışında kimse seni alakadar etmez. Zaten başında onca dert varken bir de kendi çıkarları için sana yaklaşan insanların derdini mi kafana takacaksın canım. Valla herkesin yapmak istediği bir karaktere bürünmüşsün. Takıntı yaparak hayat mı geçer be! :)

Sen aslında takıntılı bir insan değilsin!

Sen aslında çok takıntılı bir insan değilsin fakat hayatındaki bazı insanları çok ciddiye alıyorsun. Onların söylediği şeyler senin için çok büyük anlam ifade ettiği için zaman zaman takıntılı bir insana evrilebiliyorsun. Fakat hayatında çok önemli insanlar olsa bile bunu kendine takıntılı hale getirmemelisin. Çünkü seni kötü etkileyecek bir şeyse eğer bunu kendine yapmamalısın. Sen etrafındaki insanların mutluluğu için elinden geleni yapan, her söyleyeceğin şeyi bin kere düşünen bir insansın. Sen böylesine düşünceli bir insanken onların umarsızca söylemleri seni etkilememeli. Bunları takıntılı hale getirmemelisin. İnsan bazen en yakınındaki kişinin ona zarar verdiğini göremiyor. Görse bile onun karakteri öyle deyip görmezden geliyor. Fakat sende yarattığı büyük sıkıntıyı göremiyorlar. Senin canının nasıl acıdığını, bazı cümlelerin seni nasıl etkilediğini göremiyorlar. Bunları takıntı haline getirmek seni fazlasıyla yıpratıyor. O yüzden her ne kadar çok takıntı yapmadığını düşünsen de içten içe bu sorunu yaşıyorsun. Bunu yaşamamak adına ya kendi kendine bir şeyleri değiştirmelisin ya da etrafındaki insanları gözden geçirmelisin. Çünkü sana zarar vermekten başka bir şey yapıyorlar.

Aman aman bu nasıl bir takıntılılık?

Aman aman bu nasıl bir takıntılılık?

Sen o kadar takıntılı bir insansın ki böyle bir şey görmedik. Etrafındaki insanların senin için ne düşündükleri her şeyden önemlidir. Bazı insanlar bunun farkında olmadan hayatlarını etrafındaki insanların düşüncesine göre yaşarlar. Fakat hiçbir zaman mutlu olamadıklarını söylemeliyiz. Çünkü ne kendi kişiliğini yansıtabiliyor ne de kendini mutlu edecek şeyleri yapabiliyor. 'Aman bu insanlar ne der?' diye diye kendini kısıtlamaktan artık vazgeçmelisin. Bu hayat senin hayatın ve dilediğince yaşaman için çaba göstermelisin. İnsanların eline malzeme verdiğin anda her şey senin için daha kötü olur. Çünkü en ufak bir söylemleri bile seni etkiler. Her söylenenlerin altında artık bir şey aramaya başlarsın. E doğal olarak, hayatı olduğu gibi yaşayamazsın. İçinden geleni yapmak isterken sürekli kendini sorgulamaya başlarsın. Bu istediğin kıyafet olsun, söyleyeceğin bir söz olsun fark etmez. Hep yanlış anlaşılacağım ya ada komik duruma düşeceğim düşüncesi senin öz güvenini zedelemeye başlar. Buna kesinlikle izin vermemelisin. Çünkü aslında insanlar sen izin verdiğince hayatına karışırlar. Bu tamamen senin elinde. Kendi sınırlarını çizmeli ve insanların senin hakkında yorum yapmalarına izin vermemelisin. He baktın hala yapıyorlar, onların söyledikleri umrunda olmamalı. Çünkü herkesin bir yorumu vardır. Eğer onları dinlemeye kalkarsan, bunun sonu gelmez ve sen hep mutsuz olursun. Böylesine güzel bir karakterin ve kişiliğin varken gizlememelisin. Emin ol, kendin olduğunda ve insanların senin hakkındaki düşüncelerini önemsemediğinde daha çok mutlu olacaksın. Etrafındaki insanlar seni olduğun gibi kabul edecek. Ve her şey güzelleşecek...

Aşırı takıntılı bir insansın!

Sen normalden çok daha fazla takıntılı bir insansın. Evet, insanların çoğunluğu zaten her şeyi takıntı haline getiriyor. Fakat sen bu çoğunluğun çok daha üstündesin. Etrafındaki tanımadığın insanların bile söylediklerini kafana takıp düşüncelere dalabilecek kapasitedesin. Çünkü çok düşünceli ve detaylarda boğulan bir insansın. Birine bir şey söylerken bile kafanda söyleyeceklerini belirleyip karşı tarafa öyle aktarıyorsun. Tabii etrafındaki insanlar bu şekilde davranmadığı için de çoğu zaman kendini kötü hissediyorsun. Kötü hissetmenin sebebi senin karşı tarafa dikkatli davranıp onlardan da aynı dönüşü beklemenden kaynaklanıyor. Sevdiklerine çok değer veren ve onları önemseyen bir insansın. İnsanlara karşı içinde hiçbir zaman kötü niyet beslemeyen her zaman sevgiyle, iyilikle yaklaşan bir insansın. Fakat artık buna bir dur demelisin. Çünkü diğer insanlar yüzünden kendini yiyip bitirmen hiç adil değil. Seni seven ve sana değer veren insanlar zaten seni düşünüp buna göre davranacaklardır. He davranmayanları da kendi hayatından uzaklaştırman gerektiğini anlarsın. Yoksa onun ne söylediğini ne düşündüğünü kafana takarsan hayat sana zindan olur. Sen sen ol, sadece kendini düşün ve insanların ne düşündüğünü önemseme. Çünkü emin ol onlar öyle yapıyorlar. Kendine herkesten daha fazla değer vermeyi unutma...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
693
179
167
79
62
46
37
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?