Beyoncé'nin Hamilelik Fotoğrafını Peynirden Bir Heykele Dönüştüren Yaratıcı Sanatçı

-

Yemek festivallerini tanıtmanın yeni ve ilginç bir yolunu bulmaya çalışmak kolay olmasa gerek. Telegraph'tan sizler için derlediğimiz içeriğimizde yaratıcı sanatçının bir festival için yaptığı peynirden Beyonce heykeliyle sizleri baş başa bırakıyoruz.

Kaynak: http://www.telegraph.co.uk/food-and-drin...

Londra'da geçtiğimiz cumartesi günü düzenlenen East Village Peynir ve Şarap Festivali için heykeltıraş David Bradley görevlendirildi. David ise pop kraliçesi Beyoncé'nin geçtiğimiz aylarda sosyal medyayı kırıp geçiren hamilelik fotoğrafını seçti.

"Sevgimizi ve mutluluğumuzu paylaşmak isteriz. Ailemiz iki birey ile daha da büyüyeceği için inanılmaz derecede mutluyuz ve bütün iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz." demişti Beyonce.

Bradley, yemek sanatı uzmanları The Robin Collective ve uzman yiyecek heykeltıraşı Jacqui Kelly ile "Brie-oncé" adlı eseri üzerinde çalıştı. Bu eseri oluşturmak 28 saat sürdü ve 20 kilogram yağlı çedar peynir kullanıldı.

Beyoncé'nin başında duvak olan ve bir eliyle hamile karnını tuttuğu fotoğrafı ünlü yıldızın Instagram sayfasında Şubat ayında paylaşılmıştı. Fotoğraf ilk sekiz saatte bile 6.6 milyon beğeni almıştı.

The East Village Peynir ve Şarap Festivali saat 12:00-18:00 arası gerçekleşiyor.

Peynirle ilgili bütün etkinliklerin arasından bir Peynir Oyma Şampiyonası düzenlenecek. Bradley ve diğer iki uzman peynir heykeltıraşı en yaratıcı peynir heykelini yapmak için karşılaşacaklar. 

Eee, bize de Bradley için bol şans dilemekten başka bir şey düşmez.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gzm-ynklr

Çok Güzel

ozalp22

Bravo!

Görüş Bildir