Görüş Bildir
Haberler
Beşiktaş 112 Yaşında!

Beşiktaş 112 Yaşında!

Ulaş
19.03.2015 - 10:46 Son Güncelleme: 19.03.2015 - 17:44
onedio.com
İçeriğin Devamı Aşağıda

1903 yılında kurulan ve Türkiye’nin en eski spor kulübü olan Beşiktaş Jimnastik Kulübü, kuruluşunun 112′nci yılını kutluyor.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, resmi internet sitesinden paylaştığı yazıyla Siyah-beyazlı kulübün 112. yılını kutladı.

Fikret Orman'ın resmi internet sitesinden yayınladığı yazı şu şekilde;

Hepimiz, dünyadaki tüm Beşiktaşlılar için en gururlu, en onurlu gün...

Beşiktaşımız, Serencebey semtinde yirmi iki yürekli büyüğümüz tarafından kurulmuş, 112 yıldır nesillerden nesillere gururla taşınmış, milyonların sevgisiyle bugünkü çağdaş düzeyine ulaşmıştır. Beşiktaş’ı 112 yıldır tertemiz duygular, sevgi, aşk, fedakarlık, emek, hizmet, dayanışma, birlik ve beraberlik ayakta tutmuştur. Bizim en büyük gücümüz, bu değerlerimizdir.

Beşiktaşımız, Türkiye’nin en büyük, ilk ve öncü kulübüdür. 112 yıldır ezeli rekabet, ebedi dostluk çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz sportif yarışta büyük bir tarih yazdık.

Beşiktaşımız’ı bir semt takımı olarak doğup, dünyanın tanıdığı bir kulüp haline getiren şanlı tarihine; yeni zaferler, yeni şampiyonluklar, Avrupa ve dünya arenasında başarılarla dolu devamlılık, çağdaş vizyon kazandırmak için hep beraber omuz omuza, yılmadan, azimle çalışmaya devam edeceğiz.

Siyah-Beyaz renklere gönül veren siz değerli taraftarlarımız oldukça nice 112 yıllar kutlamaya devam edeceğiz.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün başkanı olarak kulübümüzün 112. yılında dünyadaki tüm Beşiktaşlılar’ı en içten dileklerimle kutluyor, Beşiktaşımız’ın bugünlere gelmesinde emek vermiş tüm değerli Beşiktaşlılar’ı minnetle, şükranla anıyorum.

Fikret Orman

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı

Eurosport

Kaynak: http://tr.eurosport.com/futbol/super-...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

Bu hayatta karşılıksız tek sevgim, kaderim, en büyük hayalim, sevincim, babamdan bana benden kara ve dişi kartallarıma kalan yegane mirassın iyi ki varsın :)

jvc1903

brugge yenelim işte o zaman şenlik !

Aytek Muhtemel

Beşiktaş ulan!