Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Behzat Uygur Galatasaray'ın Gençlerine Eğitim Verecek

Anasayfa > Gündem

Galatasaray'ın Altyapı bünyesinde Genel Sanat birimi kuruldu. Genel Sanat Yönetmenliği’ne de ünlü tiyatrocu Behzat Uygur getirildi. Bu birimde gençlere tiyarto, sinema, drama, konuşma, diksiyon, kişisel gelişim, okuma alışkanlığı gibi birçok sosyal alanda eğitim verilecek.

Galatasaray'ın Altyapı bünyesinde Genel Sanat birimi kuruldu. Genel Sanat Yönetmenliği’ne de ünlü tiyatrocu Behzat Uygur getirildi. Uygur’a şov dünyasının sevilen ismi Özgür Özgülgün yardımcılık yapacak. Hasan Şaş da ayda 1 kez başta oyunculuk dönemi anıları olmak üzere birikimlerini altyapıdaki futbolcu adaylarıyla paylaşacak.

Amaç Açıklamalardaki Sığlıktan Kurtulmak

G.Saray U-10 ile U-21 yaş grupları arasında bulunan tüm takımları kapsayan organizasyonda 300 öğrenci eğitim görecek. Gençlere tiyarto, sinema, drama, konuşma, diksiyon, kişisel gelişim, okuma alışkanlığı gibi birçok sosyal alanda eğitim verilecek.

Özellikle maç sonu açıklamalarındaki sığlıktan kurtulmak amacıyla oyunculara medya ve kamera önünde nasıl konuşulması hakkında temel bilgiler eğitimi verilecek. Ayda 2 takım, idman ve maç programları uygunluğu ölçüsünde tiyatroya götürülecek.

Yine ayda 2 kez edebiyat ve basın dünyasının ünlü isimleri davet edilerek, öğrencilere deneyimlerinin aktarılması sağlanacak.

Projenin Genel Sanat Yönetmeni Behzat Uygur Galatasaray altyapısında 10 yıl süreyle futbol oynamıştı. 

Lig Radyo

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
25
3
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
monacolu

Aferin lan hiç beklemezdim