Beğendiğin Yabancı Dizilere Göre Hangi Duygunun Kadınısın?

68PAYLAŞIM

Aşk, mutluluk, gurur, umut, şehvet, kıskançlık...  

Hazırsan başlayalım! 🎬😍

#1

Altered Carbon
The Haunting Of Hill House
Vikings
Better Call Saul
Bron
Sex Education

#2

Fringe
La Casa de Papel
Friends
The Walking Dead
Anne with an E
Boardwalk Empire

#3

Orange Is the New Black
The End of the F***ing World
This Is Us
Glow
Da Vinci's Demons
Vis a Vis

#4

Rick and Morty
Outlander
Sense8
Orphan Black
13 Reasons Why
Peaky Blinders

#5

Marco Polo
Sherlock
Westworld
Russian Doll
Person of Interest
Skam

#6

The 100
Brooklyn Nine-Nine
True Detective
The Punisher
Mindhunter
Narcos

#7

Suits
It's Always Sunny In Philadelphia
Pose
Limitless
Daredevil
Ozark

#8

Homeland
The Crown
Shameless
Banshee
You
Black Mirror

#9

Modern Family
Dark
Lucifer
Jessica Jones
House of Cards
The Blacklist

#10

The Handmaid's Tale
How I Met Your Mother
Rome
After Life
Elite
Stranger Things

Aşk!

Senin duygun aşk! Sen iflah olmaz bir aşıksın! Hayatın aşkla güzel. Eşine, işine, çocuğuna, hayallerine kısacası hayatındaki her şeye aşkla bağlısın. Fesatlıktan, kötülükten fersah fersah uzakta, kendi içinde mutlu bir dünya yaratmışsın. Ne şanslı o dünyaya dahil olanlar! Eh her şeyi yürekten yaptığından ortaya çıkan sonuçlar da harika oluyor elbette. Son olarak eğer şu anda biriyle birlikteysen onun hayatının aşkı olduğuna emin olabilirsin. Değilsen de hiç korkma, yakında bulacaksın o kişiyi.

Mutluluk!

Senin duygun mutluluk! Senin bilinçaltında mutluluk saklı. Gülen yüzün ve her konuda bulup çıkardığın mutluluk taneleri seni eşsiz yapıyor. Hayatta nasıl mutlu olunacağını, nasıl zevk alacağını çok iyi biliyorsun. Son derece hassas bir insansın ayrıca. Sezgilerin de çok kuvvetli. Etrafındaki insanlara da daima son derece kibar ve sevgi dolu yaklaşıyorsun. Çok ince bir insansın yani sen. Ama bizden söylemesi sen yine de insanlar konusunda daha temkinli ol ki, hayal kırıklığına uğrama. Unutma, herkes senin gibi içi dışı bir değil!

Gurur!

Senin duygun gurur! Senin en baskın ve hayatını yönlendiren duygun, hiç şüphesiz, gururun ve de onurun. Eğer sen bir duygu olsaydın hiç kuşkusuz asla yenilmeyen bir gurur olurdun! Sen, kuralları olan bir insansın: Kendine göre prensiplerin, hayatının her anında kırmızı çizgilerin vardır, kimsenin geçmesine izin vermediğin. Hiçbir zaman arka plana atamadığın gururun yüzünden başına çok işler gelmedi de değil. "Uyumsuz", "Kıl", "Kibirli" gibi sıfatlar arkandan çok söylendi. Ama biliyor musun için çok rahat, arkana baktığında utandığın hiçbir şey yok; kafanı yastığa koyduğunda huzurla uyuyabiliyorsun. Aşk hayatın da, iş hayatın da, arkadaşlık ilişkilerin de, lekesiz.

Umut!

Senin duygun umut! Senin hayatına hükmeden, seni yönlendiren duygu, hiç şüphesiz, umut! Çünkü sen bu dünyadaki en pozitif, en hayat dolu ve neşeli insanlardan birisin. Etraf her ne kadar karanlık olsa da, senin için tünelin ucunda her daim ışık vardır. Pozitifsin; bardağın dolu tarafından bakıyor, sürekli olarak gelişmeye ve ilerlemeye inanıyorsun. Etrafındakiler de senin bu yönüne inanılmaz hayranlık duyuyor, ne zaman üzülseler direk sana gelip adeta terapi oluyorlar. Kısacası sen ortamların olmazsa olmazı, insanların içine bir güneş gibi doğan umutsun!

Şehvet!

Senin duygun şehvet!  Sen tutkulu bir insansın: Aşka tutkunsun, bilgiye tutkunsun, hayatı derine, daha derine yaşamaya tutkunsun. Her zaman ama her zaman içindeki sesi dinliyor ve arzuladığının peşinden koşmayı biliyorsun. Er ya da geç alıyorsun da. Güzel olan her şeye karşı da bariz bir zaafın var. Senin kafanda kural falan yok kısaca!..

Kıskançlık!

Senin duygun kıskançlık! Resmen kıskançlığın beden bulmuş halisin. Bunun farkındasın da. Kendini kontrol edemediğin zamanlar oluyor. Tamam biliyoruz sevdiğin zaman çok seviyorsun ama "Seviyorum seven kıskanır" diyerek kenara çekilme, seviyorsan karşındakini boş yere incitme. Topla kendini kuzum, üzme sevdiklerini de kendini de.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
eylemsahin

1 den fazla işaretleme olsaydı daha iyi olurdu

panik-anne

sabah sabah gaza geldik iyi oldu

linda-samuel

Gurur

ogedaymerve

Gurur dedi ve bildi gerçekten tebrik ediyorum 🤭

sinem-bilgin

çok saçma bir test bir soruda hiç izlemediğim diziler bir soruda izlediğim tüm diziler saçma sapan

Görüş Bildir