Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bebekleri Kendi Evladı Gibi Seven Devasa 22 Köpek

 > -

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. LÜTFEN KÖPEĞİNİZ HER NE KADAR EVCİL OLSA DA TASMASIZ DIŞARIDA GEZDİRMEYİN , SAĞI SOLU BELLİ OLMAZ. BİR ÇOCUĞUN BİR BEBEĞİN VEYA BİR İNSANIN HAYATINI ELİNDEN ALABİLİRSİNİZ. BU RİSKİ GÖZE ALMAYIN.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
missbiyokimya

23. madde çok saçma. Köpek onlar tilki yada dağda yaşayan aslan değiller. Evcilse evcildir. Merak etmeyin onlar insanlardan daha akıllı ve de daha dengeli varlıklar.

sevinc-kivrak

23. madde saçmalık. Köpeğinin saldırgan olup olmadıgını köpek sahipleri gayet iyi bilirler, saldırgansa tabiki önlem alınır. Ama köpeğin sağı solu belli olmaz yorumu saçmalıktan başka bir şey değil, en saldırganı bile durduk yere kolay kolay insanlara ve diğer canlılara saldırmaz.

scada

Maalesef saçmalık değil.İnsanların saldırganlık olarak nitelendirdiği ama hayvanların koruma içgüdüsü ile yaptığı davranışlar vardır.Kaos köpek gibi.

sevinc-kivrak

işte öyle bir durum varsa köpeğin sahibi köpeğini tanır ve saldırıp saldırmayacağını bilir. Buna göre önlem alabilirsiniz. Ben şahsen köpeğimin ASLA kimseye saldırmayacağından eminim.

scada

Evet şahsen benim kediminde sümüğünü atmıcağı insanların ıyy saldırır ıyy ısırırır yer bile dediklerini duydum.İnsanların değil kedimin sağlığı için için onlardan uzak tutuyorum.

tesla-basgan

23. madde çok güzel olmuş, evinizde size zarar vermeyen bir canlı dışarıda başka insanlar için büyük bir tehlike arz etmekte, hemen savunmaya geçiyorsanız, siz o canlıyı insanlara karşı koz olarak almışsınız demektir, tasmasız, ağızlıksız gezdirmeyelim!

missbiyokimya

ne alaka bunu ancak hayvan düşmanı olan biri söyler.

Gizli Kullanıcı

edebilir değil etmekte. tasma yetmiyor bir de ağızlık!!! Bir köpeği nasıl yetiştirirseniz karakteri öyle şekillenir. Hiçbir köpek kimseyi uyarmadan ısırmaz. Siz onu zorlamadıkça ısırmaz. Ama köpeği saldırgan yetiştirirseniz zaten amaç bellidir. Her köpek sahibi köpeğinin karakterini bilir. Kimlerden hoşlanır kimlerden hoşlanmaz vs. o nedenle bu 23. madde tam bir saçmalık. Amaç ne anlamadım.

tesla-basgan

fırsat bekliyormuşuz, hadi bakalım kültürlü, hayvancıl göründünüz. tabi size bir köpek saldırmadıysa bol keseden atmak kolay! ;)

miranyx

Hiçbir köpek durup dururken, bir neden yokken kimseye saldırmaz. Saldırgan yetiştirilen köpekler vardır tabii. Onlar da her hallerinden bellidir. Ayrıca köpeklerin koku duyusu bizimkilerden farklıdır, genellikle tehlike sezdikleri insanlara karşı kendilerini korurlar.

tesla-basgan

3 genç parkta ellerinde dondurmayla yürürken! :) O canlıya ve diğer canlılara karşı bir sorumluluğumuz var ve bir türlü bunu kabul etmiyoruz, ilginç, ezber kalıpların arkasına saklanıyoruz.

miranyx

Ezber kalıpların arkasında saklanmıyorum. 3 tane köpek büyüttüm ve hiç biri kendilerine zarar gelmeden saldırganlaşmadılar kimseye karşı. Hiçbir köpek böyle değildir. Ancak sokaktaki bazı "köpek"lerin, sokak köpeklerini tekmelediklerine hepimiz şahitizdir. Öyle bir duruma maruz kalmış bir hayvan tabii ki saldırgan olur. Merak ediyorum öyle bir köpekle iletişime geçmeyi denediniz, gözlerine baktınız mı.

tesla-basgan

tamam bacım, sen haklısın, kapatalım mevzuyu.

miranyx

biliyorum, iyi olur.

Gizli Kullanıcı

tam bir saçmalık olmuş gerçekten saçmalık !!! süper resimler felaket bir son... Eda hanıma katılmamak elde değil, tamam dikkatli olunmalı buna hak veriyorum. Kültürlü hayvancıl görünmek nasıl oluyor ben anlayamadım ? köpekler her dönem can dostu olmuşlardır. köpekler senin bir yansımandır sen nasıl yetiştirirsen öyle davranırlar. köpek seviyoruz diye içimiz de insan sevgisi mi yok ? nasıl bir genelleme yahu yok artık !

Başlıklar

minnoş
Görüş Bildir