Başakşehir Belediyesi'nde Bir Personel, İhtiyaç Sahibi Vatandaşlar ve Gençliğe Hitabe ile Dalga Geçti

9.2bPAYLAŞIM

Sosyal Medya İşleri Müdürlüğü personeli Fatma Yüksel olduğu belirtilen videodaki kişi, Gençliğe Hitabe ve yardıma muhtaç insanlarla dalga geçti...

Corluhaber.com.tr'de yayınlanan görüntülerde, personelin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda çektiği video tepki çekti.

Sosyal İşler Müdürü Şaduman Kutay'ın makamında çekilen videodaki personel Fatma Yüksel, 'Bugün 23 Nisan hep neşeyle doluyor insan. Sevgili arkadaşlarım Şaduman Hanım yokken onun odasına girdim ve sizin için Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi'ni okuyacağım lütfen beni iyi dinleyin.' diyor.

Ardından ise 'Ey Türk gençliği naber. Lütfen işimizi ciddi yapalım. Birinci vazifen Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'nde çalışıp, önce gelen talepleri almak. Dünya kadar gelen talepler Fatma, Sevignar ve Beyhan tarafından excelle aktarılıp İlyas Aslan tarafından teker teker küfürle beraber kontrol edildikten sonra bir liste olışturulup saha ekibi arkadaşlarına vermektir' diyor.

İşte o video:

Videonun tepki çekmesinin ardından ise Başakşehir Belediyesi'nden bir açıklama yayınlanarak, personel Fatma Yüksel'in iş akdine son verildiği belirtildi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir