Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Avatar 2'nin Afişine Türk İmzası

Anasayfa

Türk tasarımcı Gökşan Özman, Gişe rekorları kıran Avatar serisinin ikinci filmi için hazırladığı afişle 10 proje arasından son ikiye kaldı. 

2017 yılında vizyona girecek serinin ikinci filmi için yaptığı afiş çalışmasıyla 10 çalışma arasından son ikiye kalmayı başaran tasarımcı, 'Avatar 2 için tasarlanan 10 film afişi arasından son ikiye kaldık. Bu tür projeler için son ikiye kalmak bizi gururlandırıyor. Şu anda hedefimiz 2017'de vizyona girecek Avatar 2 filminin afişinde birinci olmak. Avatar için küçük bir tüyo verebilirim, içerisinde biraz da hapis ağırlıklı bir konu var. Afişimizde de bu konu çok belirgin olarak ön planda. Sonucun açıklanması 2015'in sonunu bulur.' şeklinde konuştu.    

2003 yılından bu yana film afişleri tasarlayan Türk tasarımcının 'Gravity, The Wolf of Wall Street, 'Edge of Tomorrow, 'Transporter, '40 Days and 40 Nights, ve Noah' gibi birçok film için de afiş çalışmaları bulunuyor.

Kaynak: http://thistrendy.com/details.php?id=644
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?