Görüş Bildir

Cumhurbaşkan Erdoğan'ın Bakanlar Kurulu toplantısından sonra duyurduğu hastane inşaatı, başladı. Hastanenin 45 gün içinde tamamlanarak faaliyete geçmesi planlanıyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

İstanbul'da biri Atatürk Havalimanı, biri de Sancaktepe'de olmak üzere 1000 yataklı iki hastane inşa edilmesi planlanan 2 hastanenin Atatürk Havalimanı bölgesinde bulunan hastanesinin inşaatına başlandı.

İş makinaları ve kamyonlar arazide

İş makinaları ve kamyonlar arazide

DHA'nın aktardığına göre, Atatürk Havalimanı'nda bulunan Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü'ne ait arazide çok sayıda iş makinesi ve kamyon hastanenin çalışmalarına başladı.

Hastane Atatürk Havalimanı'na mı yapılıyor?

Independent Tükçe'nin aktardığına göre, Avrupa Yakası'na yapılan hastane Atatürk Havalimanı'na değil, yanındaki Milli Emlak'a ait araziye yapılıyor.

Uydu görüntülerine bakıldığında hastanenin, havalimanına değil, hemen yanındaki boş araziye yapıldığı başlatıldığı görülüyor.

Uydu görüntülerine bakıldığında hastanenin, havalimanına değil, hemen yanındaki boş araziye yapıldığı başlatıldığı görülüyor.

Ayrıca, Independent Türkçe'nin ulaştığı görüntülerde, iş makinaları, inşaatın başladığı arazide yoğun bir çalışma içinde.

İçeriğin Devamı Aşağıda

İmamoğlu'da Milli Emlak arazisine dikkat çekmişti

İmamoğlu'da Milli Emlak arazisine dikkat çekmişti

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'da katıldığı bir programda hastanenin Atatürk Havalimanı'na değil Milli Emlak arazisine yapıldığını söyledi:

'Atatürk Havalimanı'nda yapmadınız. Ne yaptınız? Tam havalimanının karşısında Bakırköy Spor Kulübü'ne ait, spor sahasının olduğu yerde ve Florya'nın konutlarıyla dip dibe bulunan 50 bin metrelik Milli Emlak'a ait yerde bugün inşaat başladı. Şu an hafriyat yapılıyor orada.'

Erdoğan kabine toplantısı sonrası açıklamıştı👇

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından yaptığı açıklamada, İstanbul'da biri Atatürk Havalimanı, biri de Sancaktepe'de olmak üzere 1000 yataklı iki hastane inşa edileceğini açıklamıştı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
39
33
19
6
3
2
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Sıradan Biri

1000 yataklı hastane. Peki kimler çalışacak orada. İmamhatipten mezun binlerce hoca mı?

Pasif Kullanıcı

hee dua okurlar sabah akşam ertesi günde gömerler başka ne boka yarayacaklar..

Ercan

Muhtemelen arazi düzlenecek, temel atılacak. Üzerine prefabrik hastane kurulacak. Havalimanının içi uygun değil miydi bu iş için de böyle bir işe kalkışıldı... Devamını Gör

yigitalp-tokur

OYNATMA HIZI ÇİN: 4X TÜRKİYE: 0,75X