Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Asla Yanınızda Bulundurmamanız Gereken 18 Erkek Tipi

-

Bazı insanlar davranışlarıyla bize negatiflik ve olumsuzluk katar. İşte bu tarz insanları şimdi inceleyelim

1. Kavgalı olduğunuzda sırf sizinle uğraşmak istemediği için bir kaç gün uzaklaşıp, siniriniz geçince hiç bir şey olmamış gibi davranan erkek

Sanıyor ki o uzaklaşınca siz onu özleyeceksiniz ve affedeceksiniz. Genelde de işe yarar bu yöntem çünkü siz ondan ayrı kalmayı göze alamazsınız ve bu da bunu bilir ve kullanır. Neyse affettim dersiniz geçer gider.

2. Ona karşı bir şey hissetmediğinizi anlayamayan, ısrar ve çabayla olayı sündürerek başarılı olmaya çalışan erkek

Tamam biliyorum arada siz de naza çekiyorsunuz fakat bu naz zaten fark edilir. HAYIR HAYIRDIR!

3. Sizin ona asla ilgi göstermeyeceğinizi anlayamayan, kendini acındırarak kabul ettirmeye çalışan erkek

Bu deminkinden de beterdir çünkü burda sizin duygusallığınızı kullanmak ister. İyi de yavru köpek değil ki bu sahiplenesiniz, koskoca kıllı mıllı adam.

4. Ona gösterdiğiniz hassas yönünüzü ilk fırsatta kullanarak sizi pişman eden erkek

Uzun bir güven sürecinden sonra kendinizi ona açarsınız, kimsenin kolay kolay öğrenemeyeceği şeylerinizi ona anlatırsınız ve o ilk kavganızda bunu yüzünüze LAAAK diye çarpar. Hata sizde değil bırakın gitsin çıksın.

5. Sizi her firsatta çok sevdiğini söyleyip konu cesaret olunca iki adım geride duran erkek

Size o kadar aşık o kadar aşıktır ki, ne ailenizle yanyana bulunmak ister ne de sizi bir tartışmada korur. Üzgünüm hepsi sözde. Seven erkek zaten bunu sürekli dile getirme istediğinde değildir. Bunu ondan siz de beklemezsiniz çünkü hissettirir.

6. Eski ilişkilerini sizin merak etmenizi sağlayacak şekilde ufak ufak sunup kendini tatmin eden erkek

Sizin geçmişinizi deli gibi merak ettiği için bilir ki sizin de zayıf noktalarınızdan biri budur. Ufak ufak atar araya, siz de kudursunuz "o kimdi, bu kimdi, ne yaşadılar?" diye

7. Sizin, onu düşündüğünüz için yaptığınız önerileri duymazdan gelen erkek

Sigara içme zararlı evet benim için bırakabilirsin ya da en azından benim yanımda içmeye bilirsin. Çabalaması bile yetecekken işte..

8. Sizi ezerek "bu haline rağmen seviyorum başkası sevmez" imajı yaratarak, kendini değerli hale getirmeye çalışan erkek

"Ya sen kilo mu aldın" ile başlar "boyun kısa" der, "yemeklerin kötü" der, "annemle aran kötü" der, "saçın kötü" der der de der. Seven insan hiç kusur görür mü ya da onu geçtim karşındakini kırarak bunu der mi siz söyleyin?

9. Reddettiğinizi kabullenemediği için ondan hoşlanan kızları gerekirse rezil ederek fırsatı kaçırdığınızı ima eden erkek

Bak bak neler gitti bak. İyi ki gitmiş deyin geçin. Ay görgüsüz ayol

10. Sizi bi hırs haline getirip, reddettikçe daha çok sevdiğini zanneden fakat yanılan erkek

Artık siz onun için olduğunuz kişi değilsinizdir. Siz artık elde edilmesi gereken birisinizdir. Elde etmek için her şeyi yapar siz de sanırsınız ki "ayy ne çok seviyo.." Elde edince üç saniye duruyor mu bakalım, bir bakın.

11. Sizin ağlamalarınızı,duygusallığınızı gereksiz hatta saçma bulan erkek

Kendisi bir meşe palamutu olduğu için duyguları yoktur ve sizi de asla anlayamaz. Gereksizdir onun için yolda gördüğünüz üşümüş yavru kediye ağlamanız, çünkü o en son Fenerbahçe kupayı kaçırınca ağlamıştır

12. Reddettiğiniz için sizin ona zarar verdiğinizi, çok kötü hallere sokup yataklara düşürdüğünüzü anlatan, kendinizi suçlu hissettiren erkek

Beter ol derdi annem kızınca. Beter olsun

13. Kıskançlıklarına göz yumulunca kendini köy ağası sanan erkek

Giyme demiştir siz de sussun da sonra giyerim diye olay çıkarmamışşınızdır. Ama o sanar ki "ooo beni dinliyo" yok ayaklarınızı da yıkayalım beyim.

14. Ondan önce bir ilişkinizin olmamasını isteyen erkek

O hep ilk olmalıdır hep. Çünkü eğer ilk değilse eskisi kadar iyi olup olmadığını merak eder. Kendini yer. Zaten ilk değilse kirlisinizdir gözünde. Onun için kaçıncısınız peki? Kimsenin umrunda değildir. Erkek ya o

15. Annesiyle sizi yarışa sokan erkek

Annemin köftesi, annemin mantısı, hay annenin bülbül yuvası. Anlıyoruz biz de annemizi seviyoruz ama ne gerek var bizi karşılaştırmaya, aynı kulvarda, aynı siklette miyiz Allah aşkına!

16. Ben bilirimci erkek

Senin bildiğin konular var benim bildiğim konular var. Her şeyi de bilmeyiver

17. Sizin ilginizi fark edip duygularınızla oynayan erkek

Bilir sizin ona yanıp tutuştuğunuzu. Ama bilmezden gelir. Bir sokulur yanınıza, bir kaçar. Sonra "n'oldu ya?" diye salağa yatar. "Bir şey yok ki aramızda?

18. Aşırı meraklı/meraksız erkek

Bir kısmı var her türlü her şeyinizi bilmek ister. Evet bu iyi bir şey gibi gözüküyor ilgili ama bir süre sonra sadece sıkıntı.

Bir kısmı da var ölsen duymaz. Bunun bir ortası var ya, bu kadar zor olmamalı.

DİP NOT:

Mükemmel erkek yoktur. Zaten mükemmel kimse de yoktur. Önemli olan mükemmel olmak değil yanında mutlu ve güvende hissettiğiniz, eğlendiğiniz, ruhunuzu darlamayan, sizi dinleyen ve seven biri olmasıdır -kısmen mükemmel sayılır- 

Sevgilinizin kusurlarını kabul etmeyi, bazı şeyleri sizi sevdiği için çoğu zaman pek de düşünmeden yaptığını unutmayın. Sizi seveni bırakmayın.

Fakat... anlattığım şeyleri sık sık yaşıyorsanız ya da hiç yaşamasanız da çokça sevilmediğinizi hissediyorsanız itilip kakılmayın. Sesiniz çıksın. Sizi sevmeyeni bırakın. Bir ömür mutsuz olmaya değmez. Elbet bir gün siz de yazıları okuyup kendinizi bulmayı bırakacak gerçek aşkı bulacaksınız.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bengisu-chase

kapakta ki percy ve annabeth için geldim

duygu-sancaktar

çoğu madde uyuyor maalesef

biryerdebiri

Erkeklerin hepsinde bunların hepsi var. Maalesef.

zeynp_67

14. Gif Bring Me The Horizon <3

iremd

15 rezalet kardeşim o senin anan zaten ister istemez kadının karnında yaşadın tabii onun yaptığı her şey daha güzel olacaktır ama niye yarıştıyon var mı gafanda

Görüş Bildir