Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Aşktan Yana Şansınız Yoksa Aradığınız "O Kişi"yi Bulmanıza Yardımcı Olacak İpuçlarını Veriyoruz!

7PAYLAŞIM

Ruh eşinizi bulmakta zorlandığınızı duyar gibiyiz. Onlarca online flört profilinde gezmekten veya hoş bulup buluştuğunuz kişilerin aslında ne kadar garip insanlar olduğunu görmekten daha moral bozucu şey yoktur. Bazılarıysa, profil fotoğraflarından tamamen farklıdır ya da söyledikleri gibi bekar değillerdir. Endişelenmeyin, aradığınız o kişiyi bulmak için sizler için derlediğimiz taktikleri uygulayabilirsiniz.

Kaynak: https://metro.co.uk/2019/03/10/unlucky-i...

Mükemmel kişiyi nasıl tanımlarsınız?

Görsel Kaynağı: "La La Land" (Aşıklar Şehri)

Sizi güldürecek ve kitap okumayı seven biri olarak mı? Yoksa, fitness düşkünü ve mutfakta fırtınalar yaratacak derecede yemek yapmayı seven birisi olarak mı?

Karnınızda kelebekler uçuşmasını sağlayan ideal kişi ne tür özelliklere sahipse, sizin de o özellikleri taşımanız önemlidir.

Görsel Kaynağı: "Before Sunset" (Gün Doğmadan)

Hayalinizdeki kişinin belli bir hobisi olmasını istiyorsanız ve kendiniz o tür aktivitelerde yer almıyorsanız, onunla nasıl yollarınızın kesişmesini bekliyorsunuz ki?

Kim olduğunuzu değiştirmenizi önermiyoruz ama kalbinizden belli özellikleri olan birini bulmak geçiyorsa, o yolları ilk önce kendiniz keşfetmeye başlamanız iyi bir fikir olacaktır.

Bu sayede, hiç olmazsa bay veya bayan doğruyu bulmak adına bir adım atmış oluyorsunuz.

Kendinize bir kader arkadaşı bulun!

Aşkı bulmak söz konusu olduğunda, arkadaşlarınızın yardımına ihtiyacınız olacak. Aileniz işin içine girdiyse, size tam olarak uygun olmayan kişileri buldularsa ya da sizin bulduklarınızı da korkutup kaçırdılarsa, devreye sizi ciğerinize kadar bilen arkadaşlarınız giriyor. Arkadaşlarınızın, sizin arkadaş grubunuz haricinde de arkadaşları olduğunu unutmayın, bu durum o kişiyi bulma ihtimalinizi artırıyor. Cesaretinizi toplayın ve sizi biriyle buluşturup buluşturamayacaklarını sorun.

Hayat tahmin ettiğinizden de kısa!

Görsel Kaynağı: "Dead Poets Society" (Ölü Ozanlar Derneği)

Aradığınız kişi çocukluk arkadaşınız veya ilk günden beri etkilendiğiniz çalışma arkadaşınız, hatta arkadaşınızın kardeşi bile olabilir. Kişi her kim olursa olsun, çıkma teklifi etmekten veya hislerinizi açmaktan sizi alıkoyan tek neden "arkadaşınız" ise, düşüncelerinizi değiştirmekte fayda var.

Kulağa klişe gibi gelse de hayat gerçekten çok kısa ve yapabileceğiniz şeyler üzerine kendinize işkence etmeye hakikaten değmez.

Görsel Kaynağı: "Midnight in Paris" (Paris'te Gece Yarısı)

Sonucun iyi olacağı garanti değil ama birine bu kadar yakınsanız, onun da sizin hakkınızda düşüncelerinin olması ihtimaller arasında. En önemlisi, sorup öğrenene kadar kesin olarak bilemezsiniz, değil mi?

Zihninizi açın.

Görsel Kaynağı: How I Met Your Mother

Doğru yerlere bakıyor olmak bir adım, fakat seçeneklerinizi çok fazla daraltıyor olabilir misiniz? Dışarda size uygun olmayan birçok insan var evet, ama birazcık rahatlarsanız oralarda yığınla harika insanın da olduğunu görebilirsiniz.

Birisi randevunuza geç kalmışsa, rahatsız edici bir şekilde yemek yiyorsa ya da en sevdiğiniz müzik grubunuzu hiç duymamışsa, onu anında yargılamamalısınız.

Görsel Kaynağı: "Before Sunset" (Gün Doğmadan)

Sadece onlara, kendi iç yüzlerini göstermek için bir şans verin, sizi iyi anlamda şaşırtabilirler.

Unutmayın ki ödün vermek de aşkın bir parçasıdır.

Görsel Kaynağı: "Midnight in Paris" (Paris'te Gece Yarısı)

Kimse birisi için tamamen değişmek zorunda değil, hatta değişmeyin de. Ama can sıkıcı alışkanlıklar zamanla azaltılabilir veya hoş görülebilir, hele ki o insan size mutluluk ve fazlasını vadediyorsa.

Aşk bir senaryodan ibaret değildir.

Görsel Kaynağı: "Before Sunset" (Gün Doğmadan)

Yazılan her şeyden çıkarılacak ders ise, "o kişiyi" bulabilmeniz için katı veya değişmez kural diye bir şeyin var olmayışıdır.

Onu bugün, yarın veya bir yıl sonra bulabilirsiniz. Sizin için mükemmel olan kişiyle tanışmanızsa, tamamen şansa kalmıştır.

Görsel Kaynağı: "Before Sunset" (Gün Doğmadan)

Kendinize bu kadar çok yüklenmekten vazgeçin ve endişelenmeyin.

Görsel Kaynağı: How I Met Your Mother

Üzerine kafa yormayı bıraktığınız ve kendinize odaklandığınız sürece, her şey kendiliğinden gelişecektir.

Görsel Kaynağı: "500 Days of Summer" (Aşkın 500 Günü)

İyi şanslar! 😍

Görsel Kaynağı: How I Met Your Mother

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
whypush

"ARAMAYI BIRAKINCA AŞK SİZİ BULUR" bu yalanı sıkan oros.u çocuğunu bulucam olum.

enk-capital

Prensiplerinizden taviz vermeyin. Doğru kişiyi mişiyi siktir edin. Kimseyi de aramayın. Gelirse ekime gelmezse sikime. Aradığım kişiyi bulacam diye şekilden şekile girip sonra verdiğiniz tavizlere yanmanın bi anlamı yok. "Bunun için miydi bütün bunlar" deme ihtimalinizse %99.99.

Görüş Bildir