Görüş Bildir
Haberler
Aşk, Sağlık, Para Ve Kariyer İçin Günlük Burç Yorumları: Burçları Bugün Ne Bekliyor?

Aşk, Sağlık, Para Ve Kariyer İçin Günlük Burç Yorumları: Burçları Bugün Ne Bekliyor?

Yıldız ve gezegenlerde meydana gelen günlük hareketlere göre duygularımız, davranışlarımız ve yaşamımızda gerçekleşen olaylar değişiklik gösterebiliyor. Astrolojiye inananlar günlük burç yorumlarını da günbegün okuyor. Peki günlük burç yorumlarında burçları neler bekliyor  Bugün İkizler burçları ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açarken, Balık burçları finansal şanslar yaşayabilir. Peki Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcunun 13 Aralık 2021 günlük burç yorumları nasıl? İşte Astrolog Merve Rençber’in burç yorumları...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

13 Aralık Pazartesi gününde Ay Koç burcunda ilerleyecek. Mars öğlen saatlerinde Yay burcuna geçecek ve ilişkiler ile uluslararası alanda hareketlenmeler başlayacak. Bugün ikili ilişkilerde dengeli bir akış olasılığı mevcut. Peki Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcunun günlük burç yorumları nasıl? İşte Astrolog Merve Rençber yorumladı...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak Günlük Burç Yorumu

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç,  Aslan ve Başak Günlük Burç Yorumu

Koç: Bugün Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Mars ise bugünden itibaren Yay burcunda ilerliyor. Güne ve haftaya yeni hedeflerle başlıyor olacaksınız. Bir süredir hissettiğiniz halsizlik ve dağınıklık enerjisi son buluyor. Umutlarınızı uyandıran bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Boğa: Bugün Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Mars ise bugünden itibaren Yay burcunda ilerliyor. Güne ve haftaya finansal konularda yeni bir gündemle başlıyorsunuz. Kazançlar, dışardan gelen paralar ve hak edilmiş ödüllerle ilgili şanslı durumlar karşınıza gelebilir.

İkizler: Bugün Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Mars ise bugünden itibaren Yay burcunda ilerliyor. İlişkiler ve ortaklıklarınızda yeni bir sayfanın açıldığı dönem başlıyor. Taşınma konularıyla ilgili harekete geçebilir, aksiyon alabilirsiniz.

Yengeç: Bugün Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Mars ise bugünden itibaren Yay burcunda ilerliyor. Gün içinde iş hayatınız ve çalışma ortamınızda yoğun bir tempo içerisinde olabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilir, yeni bir iş teklifi alabilirsiniz.

Aslan: Bugün Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Mars ise bugünden itibaren Yay burcunda ilerliyor. Aşk hayatınız adına yeni heyecanların ortaya çıkacağı bir dönem başlıyor. Romantik bir teklif alabilir, duygularınızı cesurca dile getirebilir, heyecanlı görüşmeler içerisinde olabilirsiniz.

Başak: Bugün Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Mars ise bugünden itibaren Yay burcunda ilerliyor. Gün içerisinde iş hayatınızla ilgili konularda bir cesaret gösterebilir, kendi kararınızı alabilir, bir risk alma üzerine ilerleyebilirsiniz. Evinizle ilgili harcamalar gündeme gelebilir.

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık Günlük Burç Yorumu

Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık Günlük Burç Yorumu

Terazi: Bugün Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Mars ise bugünden itibaren Yay burcunda ilerliyor. Gün içerisinde yolculuklar ve seyahatlerle ilgili hızlı gelişen gündemler karşınıza gelebilir. Araç ve teknolojik alet alım satımlarınızda netleşmeler olabilir.

Akrep: Bugün Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Mars ise bugünden itibaren Yay burcunda ilerliyor. Güne ve haftaya yeni istekler ve beklentiler içinde başlayabilirsiniz. Eski bir konuyu, eski bir sayfayı geride bırakmak isteyebilirsiniz.

Yay: Bugün Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Mars ise bugünden itibaren Yay burcunda ilerliyor. Güne ve haftaya daha yüksek bir enerji ile başlıyorsunuz. Umutlarınız yeşerebilir, sevme ve sevilme duygusunu daha güçlü hissedebilirsiniz.

Oğlak: Bugün Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Mars ise bugünden itibaren Yay burcunda ilerliyor. Güne ve haftaya kadersel gelişmelerle başlayabilirsiniz. İlahi adaletin çalıştığı durumlar karşınıza gelebilir. Yasal gündemler, yaptırımlar, davalarla ilgili süreçler karşınıza gelebilir.

Kova: Bugün Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Mars ise bugünden itibaren Yay burcunda ilerliyor. Güne ve haftaya ilişkilerden yana keyifli ve uyumlu enerjilerle başlayabilirsiniz. Yapacağınız görüşmelerden istedikerinizi elde edebilirsiniz.

Balık: Bugün Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Mars ise bugünden itibaren Yay burcunda ilerliyor. Güne ve haftaya finansal şanslarla başlayabilirsiniz. Üstleriniz ve yöneticilerinizle ilgili şaşırtıcı gündemler ortaya çıkabilir. Eski ve yeni ilişkiler kapıda.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
69
48
46
22
21
20
16
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın