Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Aşk Herkes İçin! Dünyanın Her Yerinden 2018 Onur Yürüyüşü'ne Ait Rengarenk Görüntüler

24PAYLAŞIM

LGBTİ+ bireylerin her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği Onur Yürüyüşü, bu yıl da her zamanki gibi etkileyiciydi. Kimliklerine, yönelimlerine, varoluşlarına, bedenlerine, arzularına ve onları onlar yapan her şeyin üzerinden sınırlar çekmeye çalışanlarla, sınırlar içerisine hapsedip gettolaştıranlara, ardından kendi alanlarından uzaklaştırmaya ve dönüştürmeye çalışanlara karşı düzenlenen bu yürüyüşe katılan rengarenk bireylerin görüntülerini sizlerle paylaşıyoruz.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/skarlan/this-is...

1. Roma, İtalya

2. Sofya, Bulgaristan

3. Zagreb, Hırvatistan

4. Tel Aviv, İsrail

5. Tokyo, Japonya

6. Brüksel, Belçika

7. São Paulo, Brezilya

8. Sidney, Avustralya

9. Lizbon, Portekiz

10. Viyana, Avusturya

11. Atina, Yunanistan

12. Kiev, Ukrayna

13. Chennai, Hindistan

14. Santiago, Şili

15. Boston, Amerika Birleşik Devletleri

16. New York, Amerika Birleşik Devletleri

17. San Francisco, Amerika Birleşik Devletleri

18. İstanbul, Türkiye

Herkesin istediği hayatı özgürce yaşayabilmesi dileğiyle...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
theholytheoristdelisuon

Ruhlar bazı hayatlarında gerçekten de eşcinsel olmayı seçiyorlar, kadın ve erkek olarak yeterli deneyimi edinemediklerin de.Ki eşcinsel kimlik yapılanması da kişiye özellikle de türkiyede ise epey bir deneyim olanağı sunuyor.Yani ruh bunu seçmiş, Allah kimseyi bunun için yakmayacak.Müslümanlar, sizinle aynı tanrıya inanıyoruz ama maalesef kuran üzeri hakikatlere dair en ufak fikriniz yok.Zamanı gelmemiş demekki.Ancak anlayacaksınız ki, ruhun amacı, evrendeki kimliği hatta Allah bile sizin zihinleriniz kadar küçük değil.Gözüne sokmaya hakkı yokmuş yaşam tarzını, var.Türbanlı sokuyorsa, rastalı sokuyorsa, şalvarlı sokuyorsa dövmeli sokuyorsa o da sokar.Kozmopolit bir toplumda yaşayacak ve yaşama hoşgörü duyabilcek bir idrake sahip değilsen neden mağarayı denemiyorsun ?

deadpunch

neden kadın ve erkek diye 2 cinsiyet var ? neden erkek daha kuvvetli kadın daha zeki ? neden 2 cinsiyetinde cinsel organları farklı doğum yapma özelliği neden kadında var erkekte yok zaten bu sorulara cevap verince aykırı bir durum olduğu belli ayrıca bu gruplarda neden aids vs tarzı hastalıklar çok yaygın ? saygılar kapanış

thebadcatsero

kimsenin hayat tarzı beni ilgilendirmez ama kimse de hayat tarzını başkasının gözüne sokmak zorunda değil.. hepimizi ibneyiz diye pankart açan bir grup vardı bu ülkede. bunu sen desen hakaret davası açılır üstüne dayak yersin.. Vatikan'da meydanda oturup teravih namazı kılamazsın. Türkiye'de de böyle bir yürüyüş yapamazsın. Yasak olduğundan değil tepki alırsın manasında söylüyorum bunu...

elay666

haklisin

unknown_member

Resimlere bakmadan çekirdekle kolamı hazırlayıp yorumlara indim.

derin-a-clk

hayat sizin, istediğiniz gibi yaşayın arkadaşlar.. Kötü yorumlara takılmayın

Görüş Bildir