Aşırı Ponçiklik İçerir! Kediseverlerin İçini Pati Gibi Yumuş Yumuş Edecek 15 Eğlenceli Paylaşım

50PAYLAŞIM

Kimi medeniyetlerde kutsal, kimilerinde hayatın anlamı, pek çoğunda da sevimlilik kavramının ta kendisi. Bazen sevimli, bazen kıskanç, pek çok zaman sayko ve en önemlisi kendine has bir canlı. Evet kediler. Bakıyoruz, besliyoruz, üstünde resimleri olan eşyaları satın alıyoruz ve doğanın bu mükemmel canlısını tanıdıkça daha çok seviyoruz. Madem bu kadar sevilen ve sevimli bir can; paylaşımları neden toplamayalım değil mi?

Hadi başlayalım 😻

1. Onlar da ilgiye muhtaç...

2. Geçmiş olsun 💕

3. Herkesin kedisi kendine özel!

4. Klasik pozları sevmiyor olabilir?

5. Arkadaşı var mıymış bakışı bu

6. Öyle yapmak istememiştir be.

7. 😊

8. Bi' açıp kapamak lazım.

9. O his!

10. Aferin ona 👏

11. 🐈

12. Çok anlamlı bir duruş...

13. Dünyanın ennnn acayip varlığı kesinlikle!

14. Yani...

15. Nankör diyenlere de patiyi geçirin 🐾

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Limon beni saat 7'de üzerimde tepinerek ve ayağımı ısırarak uyandırırdı. Nedense güzel uykumu bölmesine rağmen her bunu yaptığında onu alıp sımsıkı sarılırdım. Anında "Mrr mrr mrrr mrr" sesi gelmeye başlardı. Yalnızca sevilmek istiyordu sonuçta. Tamam belki mama da istiyor olabilir ama ben bunu sevilmek istiyor olarak algılıyorum. 10 dakika daha fazla uyusam benim elime pek bir şey geçmezdi ama o dev kedinin mutlu olduğunu görmek bana huzur verirdi.

maine-coon

Sokakta gördüğüm yanımdan geçen kediye bile çoğu insana beslediğimden daha fazla sevgi besliyorum

rd19

Yeni taşındığımız apartmanın tatlış kedisi, bu sabah işe giderken 2.katta miyavladığını duydum, maması bitmiş, sonra koydum ve yola devam ettim, bi bakışı var insana :) onu çok seviyorum beni görür görmez ayağa dikiliyo (çocuklar öğretmiş) :)) mutlu kedili günler herkese (:

bademlicikolatta

bizim karşı apartmana girip çıkan siyah,ürkek dişi bir kedi vardı. ben bahçeye mama koyunca bıdır bıdır gelip yiyordu. bikaç aydır ortada yok hayvan,mama yemeye başka kediler geliyor, aklım onda. o apartmandakiler yobaz dolu, onu hep dışarı atıyorlardı, kaç kez tartıştık. onlar mı bişey yaptı noldu bilmiyorum :( apartmana girerken, bahçeye mama koyarken hep ona bakınıyorum.

Görüş Bildir