Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Arkadaşa ‘Dezenfektanlı Çay’ Şakası Kötü Bitti

Anasayfa > Gündem

Esenyurt’ta bir fabrikada güvenlik görevlisi olarak çalışan kişi, arkadaşına ‘şaka olsun’ diye iki farklı günde çayına dezenfektan döktü. Güvenlik görevlisi M.Ç.’nin hastanelik olduğu şaka güvenlik kamerası tarafından da kaydedilirken konu mahkemeye taşındı. 

Olay, geçtiğimiz haftalarda Esenyurt’ta bir fabrikada yaşandı. İddiaya göre, güvenlik görevlisi M.Ç., aynı iş yerinde çalışan diğer güvenlik görevlisi arkadaşına ‘şaka olsun’ diye çayına dezenfektan döktü. İki kez aynı 'şakayı' yapan şahıs, M.Ç.’nin hastanelik olmasına sebep oldu. Yaşanan olay sonrasında ofis içerisindeki güvenlik kameraları incelemeye alındı. 

İfadesinde, “Şaka amacıyla yaptım” dedi  

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde güvenlik görevlisinin, o an masasında bulunmayan arkadaşının çayına dezenfektan sıktığı görülüyor. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından iş yeri şakayı yapan güvenlik görevlisini işten çıkardı. M.Ç.’nin şikayetçi olması üzerine ifadesi alınan güvenlik görevlisi ise, olayı şaka amacıyla yaptığını kaydetti M.Ç.’nin şikayeti üzerine konu yargıya taşınırken, şahıs hakkında açılan davanın ise devam ettiği öğrenildi.

Olay anı güvenlik kamerasında

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
15
3
1
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Kutlu Kamalı

ülke değil tımarhane. aq şuursuzları.

Leyla Ada Kara

Bu kadar geri zekalı olmak zorundamısınız?

dilara.eser

Cahil doğulmaz, cahil olunur.