Arkadaş Grubunun Neyisin?

182PAYLAŞIM

Hemen söyleyelim!

1. Cinsiyetinle başlayalım.

2. Yaşını da söyler misin?

3. Arkadaş grubunuz ağırlıklı olarak hangisinden oluşuyor?

Lise Arkadaşları
Üniversite Arkadaşları
Mahalle Arkadaşları
Sevgilimin Arkadaşları
İş Arkadaşları
Akraba

4. Sıklıkla buluştuğunuz arkadaş grubunuz kaç kişilik?

5. Grup olarak canınız bir şeyler yemek istiyor. Sen hangisini yemek istediğini söylerdin?

Kokoreç
Pizza
Makarna
Künefe
Tiramisu
Çikolatalı Pasta

6. Aşağıdaki seslerden seni en çok hangisi rahatsız eder?

Matkap sesi
Elektrik süpürgesi
İnşaat gürültüsü
Horlama

7. Son olarak arkadaşlarınla buluşunca ne yaparsınız?

Bir yerde kahve içeriz.
Oyun oynarız.
Biz yemek yiyoruz hep ya!
Ya düşündüm de biz hiçbir şey yapmıyoruz :)

Sen grubun Vazgeçilmezisin!

Sen "Ben gelemeyeceğim." dediğinde tüm planların iptal edildiği kişisin. Çünkü sen olmadan bir arkadaş buluşmasının anlamı yok. Sen grubun mıknatısısın, onları bir araya toplayan "ortak amaç" gibisin. Arkadaşların buluşmaya gelmeden önce mutlaka senin için "O da geliyor mu?" diye soruyorlar. Senin geldiğin bir buluşmaya onların gelmemesi düşünülemez.

Sen grubun Liderisin!

Grubu sürükleyen sensin. Sen hadi demesen kimsenin aklına buluşmak, sinemaya gitmek, grup arkadaşlarınızın doğum günlerini kutlamak gelmeyecek. Birine hediye alınacaksa paraları toplayan sensin, gidip hediyeyi alan, buluşma yerine ilk varan sensin. Adeta bir lokomotif gibi hiç yerinde duramıyorsun. Arkadaşların bugüne kadar birbirinden kopmadıysa bunda senin payın çok büyük.

Sen grubun Mizahşörüsün!

"Hah işte ortamın neşesi de geldi" dedikleri sensin. Sanki sen olmadan eğlence bir türlü başlamıyor. Sen geldiğinde masada hemen bir hareketlenme başlıyor, sana herkesi görebileceğin bir yer açılıyor ve sohbetin odak noktası hemen sen oluveriyorsun. Eğlenceli anıların, geçmişe dair pek çok şeyi çok iyi hatırlaman, neşeli sözcüklerin ile grubu ateşliyorsun. Sen gruba gençlik aşısı yapıyorsun.

Sen grubun her şeye İtiraz edenisin!

Sen bir miktar seçici, mükemmelliyetçi ve biraz da titiz birisin. Arkadaşlarınız ile buluştuğunuzda her öneriye evet diyen biri değilsin. Zevkine uygun olmayan, o an istemediğin bir şey önerildiğinde açık yüreklilikle tepkini ortaya koyuyorsun. Senin bu açık sözlülüğün ve zor beğenen biri olman arkadaşların tarafından "muhalefet" olarak algılanıyor. Hiç önemli değil, zaten çoğunlukla senin önerilerine uymakta bir sakınca görmüyorlar.

Sen grubun Ağırbaşlısısın!

Grubun baş köşesinde yer alan,her sözü her daim dinlenen, görüşlerine kıymet verilen kişisin. Grubu sıklıkla bir araya getiren, herkesin durumuna göre planlamayı yapan sensin. Gidilecek yeri, ardından neler yapılacağını, bir sonraki buluşmanın tarihini ortaya atan hep sensin. Grup içerisinde seviliyor ve sayılıyorsun.

Sen grubun Entelektüelisin!

Arkadaş grubunun entelektüel üyesisin. Arkadaşların yeni çıkan kitapları, vizyona giren filmleri, en son haberleri senden öğreniyor. Sürekli olarak bu konulardan konuşmayı tercih etmediğin sürece bir sıkıntı yok. Ama her buluşmanızda sürekli kitap, tiyatro, dünya gündemi konuşalım istersen sıkıcı olabilirsin. Biraz rahatla, eski anıların, arkadaşlarının hayatlarında neler olup bittiğinin de tadını çıkarın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ammar-sonmez

ama ben grubun liğderiyim normalde

Gizli Kullanıcı

Sen grubun Entelektüelisin! Arkadaş grubunun entelektüel üyesisin. Arkadaşların yeni çıkan kitapları, vizyona giren filmleri, en son haberleri senden öğreniyor. Sürekli olarak bu konulardan konuşmayı tercih etmediğin sürece bir sıkıntı yok. Ama her buluşmanızda sürekli kitap, tiyatro, dünya gündemi konuşalım istersen sıkıcı olabilirsin. Biraz rahatla, eski anıların, arkadaşlarının hayatlarında neler olup bittiğinin de tadını çıkarın.dogrudur...

semih-karakus1

Sen Grubun Liderisin BU BANA YAKIŞIRDI ZATEN :)

arjin-hakki-goren

Sen grubun Mizahşörüsün Diyo la

snephenthe

vay be ne de seviliyormuşum bir benim haberim yok herhalde

Görüş Bildir