Görüş Bildir

Arıza 20. Bölüm Fragmanı

Anasayfa > Güncel

Arıza yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Ali Rıza uyandığında evde başkalarının olduğunu fark eder. Salona iner ve onu bekleyen adama kim olduğunu sorar. Adam arkasını döner ve İhtiyar'ın ona Safir diye seslendiğini söyler. Ali Rıza korkusuz bir şekilde barışı bozanın cezasını çekeceğini söyler. Fakat beklemediği bir tehditle karşı karşıyadır. İşte Arıza 20. bölüm fragmanı...

Arıza 20.Bölüm 1.Fragman | "Hoş Geldin Ali Rıza...!"

Arıza Son Bölüm Özeti

Arıza Son Bölüm Özeti

Haşmet, Fuat’ı karşısına alır ve geçmişteki acımasız ihanetinin hesabını sormaya başlar, fakat Fuat kolay çözülecek gibi değildir. Babasına ulaşmak için her şeyi yapmaya razı olan Burak, karşısında ailenin başındaki isim olan Murat’ı bulur.

Murat anlaşmayı bozmak istemediği için kardeşiyle karşı karşıya gelmeyi göze almıştır. Muzaffer’in ise Ali Rıza’dan bir isteği vardır ve eğer bu isteğini yerine getirmezse diye Muzaffer, onu en kıymetlisi üzerinden tehdit etmiştir. Muzaffer’in elinde Halide’yi ve Haşmet’i ele verecek büyük bir kozu vardır. Ali Rıza sevdiklerine zarar gelmemesi için bedelini ödemek pahasına bir plan yapar.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?