Görüş Bildir

Apple Watch İçin İlk Oyunlar Hazır

Haberler
> Apple Watch İçin İlk Oyunlar Hazır
onedio.com

Apple'ın ilk akıllı saati olacak olan Apple Watch 'un en geç Mart ayının sonunda satışa sunulması beklenilirken, bu tarih yaklaştıkça geliştiriciler de Apple Watch hakkındaki planları bizler ile paylaşmaya başladılar.

iOS platformunun sevilen oyunu Tiny Tower 'ı geliştiren stüdyo NimbleBit yaptığı açıklama ile şu anda iOS platformu için geliştirmekte oldukları Letterpad oyununun Apple Watch' da da oynanabilir olacağını duyurdu.

Şu sıralar son beta testleri yapılmakta olan LetterPad oyunu temel olarak bir kelime puzzle oyunu ve Apple Watc h'un ekranını düşünecek olursak, yüksek grafiklere ve karmaşık oynanışa sahip oyunlar bu platform için kullanışsız olabilir gibi görünüyor. Dolayısıyla LetterPad , Apple Watch platforma son derece uygun olabilecek bir oyun gibi görünüyor diyebiliriz.

Hala geliştirilme aşamasında olan ve henüz bir yayın tarihi açıklanmayan oyunApple Watch için duyurulan ilk oyunlardan biri olma özelliğini taşıyor. Görünen o ki, Apple Watc h için iddia edilen Mart ayı yaklaştıkça buna benzer birçok duyuru daha göreceğiz.

Bakalım Apple'ın akıllı saati rakipleri karşısında nasıl bir performans gösterecek.

  • ShiftDelete
Kaynak: http://shiftdelete.net/apple-watch-ic...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
okisi

kelimelik olsun yeter amk