Görüş Bildir

AÖF Sınav Sonuçları Açıklandı Mı? 2. Dönem Sınav Tarihleri Ne Zaman?

Anasayfa > Güncel

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi'nde okuyan öğrenciler 1. dönem final sınavlarını 25 Ocak'ta tamamlamıştı. Sınavların sonrasında öğrenciler merakla sonuçların ne zaman açıklanacağını bekliyor. Ayrıca birinci dönemlerini tamamlayan öğrenciler AÖF ikinci dönem takviminin araştırmalarına da başladı. Peki AÖF sınav sonuçları açıkladın mı? İkinci dönem sınav takvimi ne zaman? Detayları haberimizde sizler için derledik...

Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Açık Öğretim Fakültesi’nde en son sınav 21 Aralık tarihinde yapılmış ve sonuçlar bir hafta içerisinde duyurulmuştu. AÖF güz dönemi final sınavı sonuçlarının da bu hafta içinde açıklanması bekleniyor.

Ayrıca AÖF sınav sonuçları hakkında Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada, 'Sınav sonuçları sınavla ilgili tüm süreçler tamamlandığında açıklanacaktır. Sonuçlar ile ilgili duyurular için kurumsal sosyal medya hesaplarımız ile web sitemizi takip edebilirsiniz.' denildi.

AÖF İkinci Dönem Sınavları Ne Zaman?

AÖF İkinci Dönem Sınavları Ne Zaman?

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nde bahar dönemi sınav takvimi de açıklandı. Fakülteden yapılan açıklamada; bahar dönemi ara sınavının 10-11 Nisan, final sınavının da 29-30 Mayıs 2021 tarihlerinde yapılacağı duyuruldu. Yaz Okulu Sınavı ise 08 Ağustos 2021'de yapılacak.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?