Anne ve Babasını Sildi! Gizli Saklı Aşk Yaşayan Hadise ile Kaan Yıldırım Çiftinin İlişkisi Hakkında Şaşırtıcı İddialar

397PAYLAŞIM

İddialara çok şaşırdım ama...

Hadise ile Kaan Yıldırım aşkı bu yıla resmen damgasını vurdu desek yeridir. Her ne kadar ikili birlikte olduklarını gizlemeye çalışsa da artık hepimiz eminiz.

İkili aşk iddiaları çıktığı günden beri konuyla ilgili hiçbir yorumda bulunmadı sizin de bildiğiniz üzere. Aşk iddialarını ne yalanladılar ne de doğruladılar... Ama bazı detaylar da her şeyi ele veriyor aslında.

İlk olarak Hadise'nin Kaan Yıldırım'ın köpeği Benek ile birlikte paylaştığı bu fotoğraf gözlerden kaçmamış, anında ikilinin aşk yaşıyor olabileceği konuşulmaya başlamıştı.

Ardından Hadise ile Kaan Yıldırım'ın fotoğraflarındaki detaylar didik didik edilmeye başlandı. Çünkü ikiliden herhangi bir yalanlama da gelmemişti.

Ardından bu kez de Kaan Yıldırım'ın fotoğrafındaki bir detay gözlerden kaçmadı. Kaan Yıldırım'ın paylaştığı bu fotoğraftaki gri koltukta, Hadise'nin de fotoğrafı vardı. Tabii hemen ardından ikilinin birlikte karantinada olduğu söylentileri dolaşmaya başladı.

Daha ikili aşklarını doğrulamamışken, ilişkileriyle ilgili çeşitli iddialar da ortaya atıldı. Bunlardan biri de Kaan Yıldırım'ın, Hadise'nin 15 milyon izlenen seksi dans videosundan rahatsız olduğu ve onu sildirdiğiydi. Gerçekten de Hadise videoyu silmişti.

Kıskançlık Krizi Yaşandı! Hadise'nin, Instagram'da Olay Yaratan Seksi Dans Videosunu Kaan Yıldırım İçin Sildiği İddia Edildi - onedio.com
Kıskançlık Krizi Yaşandı! Hadise'nin, Instagram'da Olay Yaratan Seksi Dans Videosunu Kaan Yıldırım İçin Sildiği İddia Edildi - onedio.com

Son olarak Hadise'nin Survivor'a görüntülü bağlandığı sırada arkasında bulunan duvar izleyicilerin dikkatini çekti. Çünkü duvar, Kaan Yıldırım'ın evinin duvarıydı...

Öte yandan bazı iddialara göre de Hadise çoktan aileye girmiş, Kaan Yıldırım'ın ailesiyle tanışmıştı bile. Tabii bunların hepsi birer iddia, çünkü hiçbirimiz gerçekten neler olduğunu bilmiyoruz. Ama ikiliyle ilgili ortaya atılan dikkat çekici iddialar da var.

Zamazingo'nun ikiliyle ilgili iddiaları bir hayli şaşırttı!

Kaynak

Zamazingo ikilinin düğün hazırlıkları yaptığını, Kaan Yıldırım'ın babasının ise lüks yatını satarak daha lüks bir yat alıp; ikiliye düğün hediyesi edeceğini iddia etti.

Tabii bu iddiaların ardından Kaan Yıldırım'ın babasının kim olduğu da merak konusu oldu. Kısaca Kaan Yıldırım'ın babası Hakan Yıldırım'dan bahsedecek olursak kendisi Farmatek'in kurucusu ve yönetim kurulu başkanı. Yani bu yat mevzusu çok da ütopik gelmedi bize.

Ancak diğer yandan da Kaan Yıldırım'ın anne ve babasını Instagram'da takipten çıkması, aile içinde bir kriz yaşandığı söylentilerine neden oldu. İddialara göre Yıldırım ailesi, Hadise ile Kaan Yıldırım çiftinin evliliğine sıcak bakmıyor.

İddialar ve detaylar böyleydi... Zamanla neler olacak bekleyip göreceğiz!

Bakalım ikili aşklarını kabul edecek mi?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
summer_nguyen

hadise icin anneyle babayi silmek mi ne boktan bi hareket bu ya

eda-aksu

kaanla hadise??? ne alaka abi dsgkldfjljg ayrıca ezgi gibi tatlı bir kızı bırakıp buna gelmesi olmayan kalitesini ortaya koymuş..

lochness

ezgide, seda sayanın oğluyla birlikteymiş gibi bir dedikodu var ama bilemiyorum doğru mudur

fatih-yildir

Bence Hadise ile Kaan evlenir çocukları olur merak etmeyin ikili birbirlerini seviyorsa büyüklere bir şey düşmez bence hadise açık fotoğrafları var diye benze ailesi istemiyor ama anne olunca akıllanır yargılamak bence yanlış sonuçta popüler bir isim olması normal bence evlenirler evlilik sözleşmesi yaparlar yakın zamanda alırsınız haberi evlenmeden hamile bile kalabilir kaç aydır evde amcam pompalıyor normaldir yakında hamile kalır evlenirler görürsünüz yazdım buraya.

arveles

Hadise uzaktan güzel de yakınlaşınca çirkinleşiyor bir de aynı yatakta uyandığımı düşününce kusasım geliyor.

sin-citydeki-parlak-gozluklu-c

347 milyon yat diyo yok milyar aq

p.p

yalnız milyar milyondan daha az smksmsmj

lochness

afdsafads milyar milyondan az mı agdfssgadfsafasgfdsafsaf daha önce böyle bi yanlıs bilgi görmemiştim ahahhahahha

Görüş Bildir