Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın Yolsuzluk Sebebiyle Savcılığa Başvurduğu Olaylar

8.5bPAYLAŞIM

Bu şeffaf ve özverili duruş umuyoruz ki memleketin her alanında örnek olur...

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, göreve geldiği günden itibaren yolsuzluk ve usulsüzlüklere savaş açtı bildiğiniz gibi.

Mansur Yavaş'ın bu özverili çalışmaları, şeffaf yönetimi ve geliştirdiği projeler hemşehrileri tarafından takdir görmeye devam ediyor. Başkan'ın bu duruşu ‘City Mayors Foundation' (Belediye Başkanları Vakfı) tarafından düzenlenen World Mayor ‘2021 Dünya Belediye Başkanı Ödülü'ne aday gösterildi.

Yolsuzlukla mücadeleye devam eden Mansur Yavaş ve Ankara Büyükşehir Belediyesinin bu zamana kadar savcılığa başvurduğu konulardan bir kısmı şöyle:

Umuyoruz ki bütün yöneticiler en az Mansur Yavaş kadar özverili çalışmalar yapıp halkına destek olurlar.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kendineassassin

Başkan üzerine düşeni yapmış, bundan sonra darısı yargının başına..

suspicious

takipsizlik verilir kapatılır üstü. standart.

mass22226

Avrupalılar domatesi tane ile alıyor biz kilo kilo

suspicious

çok dayak yersin yeğenim :D

fenasi

Bu adam çok zeki, iktidarın baskılarına komplolarına boyun eğmedi dimdik ayakta durdu ve icratlarıyla Türkiyenin en güçlü başkan adayı konumunda şuan. Ama imamoğlu mansur başkan kadar zeki olamadı çok erken çuvalladı.

armagan-eraslan1

bu ülkenin her iline 1 mansur yavaş lazım. düşününsene şu rakamları sadece ankarada bu kadar usülsüzlük varsa geri kalanda kim bilir neler var. haram zıkkım olsun dolar 8 küsür 2 yıl önce yarısıydı hakkımı helal etmiyorum boyunları devrilesiceler yedi yedi doymadılar ya!! yahudilere tarih kitaplarında osmanlının yıkılışının en temel sebebinin rüşvet alıp veren, işini hakkıyla yerine getirmeyen memurlar olduğu yazıyor (kaynak: ekşi sözlük/ 'İsrail Ders Kitaplarında Osmanlı Devleti, Çocuk ve Gençlere Nasıl Anlatılıyor? ' yazın çıkar. link veremiyomuşuz yorumlarda) al birini vur ötekine. geçmişin günümüzden ne farkı var ki? bu yıkılışa bir dur demeliyiz!

Görüş Bildir